(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-01-11 22:09

Kuchenka - budżet 80 zł (Nr 2277604)

Kuchenka - budżet 80 zł

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.85

Waga w kg (łączna):

30.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

80

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 202.00 km

Transport sprzętu AGD

    Wyposażenie AGD, czyli sprzęty dla domu można podzielić na 2 typy: produkty elektryczne dużych formatów takich jak pralki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz sprzęty drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, tostery, krajalnice, gofrownice, odkurzacze, ekspresy do kawy czy blendery.

Warunki transportu urządzeń AGD

    Jeśli zlecasz transport sprzętu AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie musisz niepokoić się o należyte osłonięcie urządzenia. W przypadku, kiedy planujesz przewieźć produkty AGD na własną rękę, zachowaj szczególną czujność, żeby uniknąć uszkodzeń oraz zarysowań. Staraj się zachować oryginalne pudełko po produkcie.

    Lodówki wypada rozmrozić przynajmniej na kilka godzin przed transportem. Wszystkie ruchome fragmenty takie jak szuflady, należy zdemontować i spakować osobno. W przypadku przewozu pralki powinno się zadbać o ochronę bębna. Drzwi pralek, zmywarek oraz innych otwieranych urządzeń AGD należy domknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o odłączeniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania urządzeń AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, taśmy klejące oraz pudełka – a kanty lodówki chronimy styropianem. Sprzęty pokaźne takie jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji stojącej.

Centa transportu AGD

    Cena transportu AGD zależy zwłaszcza od gabarytów, masy oraz sprawności produktu AGD. Innym elementem rzutującym na koszt jest długość trasy do pokonania od momentu załadunku do miejsca rozładunku. Przykładowo, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście wydamy 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy niecałe 100 złotych. Koszt przewozu lodówki z Kielc do Krakowa to 169 PLN.

Adres i termin nadania

Sosnowiec, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, 40-203, Polska

Termin elastyczny