(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Kuchenka gazowa z piekarnikiem (Nr 5950960)

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

0.75

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

260

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 1262.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Essex, Dunmow

Od 21 mar 2020 do 28 mar 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Trzebiel

Od 25 mar 2020 do 31 mar 2020


Transport sprzętu AGD

Urządzenia AGD, czyli produkty gospodarstwa domowego można podzielić na 2 gatunki: urządzenia elektryczne dużych rozmiarów takich jak pralki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki gazowe oraz artykuły drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, tostery, krajalnice, golarki elektryczne, depilatory, ekspresy do kawy czy blendery.

Warunki przewozu sprzętu AGD

Jeżeli zlecasz transport urządzeń AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie ma konieczności obawiać się o właściwe osłonięcie produktu. W momencie, kiedy musisz przetransportować wyposażenie AGD we własnym zakresie, zachowaj nadzwyczajną ostrożność, żeby ustrzec się uszkodzeń oraz zadrapań. Zawsze zachowuj oryginalne pudełko po sprzęcie.

Zamrażarki wypada odłączyć od prądu co najmniej parę godzin przed transportem. Wszelkie ruchome elementy takie jak półki, należy zdemontować oraz zapakować odrębnie. W momencie transportu pralki wypada zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwiczki lodówek, mikrofal i pozostałych otwieranych urządzeń AGD trzeba zamknąć i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o odpięciu jej od łącza gazowego. Do pakowania artykułów AGD stosuje się folię bąbelkową, sznurki i różnego rodzaju opakowania – a kanty pralki chronimy styropianem. Sprzęty pokaźne przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji pionowej.

Koszt przewozu AGD

Cena przewozu AGD zależy zwłaszcza od wielkości, ciężaru oraz uszkodzenia wyposażenia AGD. Innym bodźcem mającym wpływ na cenę jest długość trasy do pokonania od momentu załadunku do momentu wyładunku. Przykładowo, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 złotych. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba to koszt około 100 złotych. Cena przewozu lodówki z Kielc do Krakowa wynosi 169 zł.