(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-04-30 14:29

Kuchnia plytki meble. Mat.budowlane

(Nr 1760745)
Kuchnia plytki meble. Mat.budowlane

Waga w kg:

1900.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [zł]:

6500

Dystans: 2170.00 km

Informacje dodatkowe:

Kwota obejmuje powrot z towarem (inna przeprowadzka) na trasie powrotnej Galway -Poznan Podobna waga Termin do ustalenia.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, jednak kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych komplikacji.

     W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który często przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, np. rozdzielić naczynia na kilka kartonów, żeby bezproblemowo było je przenieść. Podpisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble należy rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Kiedy mamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i zakleić typową taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

     Zamawiając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź przeszkody w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli pojawiają się wyjątkowe kryteria dotyczące jakiś rzeczy.

     Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie twojego mienia.

Adres i termin nadania

Leszno, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Galway, Irlandia

Termin elastyczny