(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-04-30 14:29

Kuchnia plytki meble. Mat.budowlane

(Nr 1760745)
Kuchnia plytki meble. Mat.budowlane

Waga w kg:

1900.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [zł]:

6500

Dystans: 2170.00 km

Informacje dodatkowe:

Kwota obejmuje powrot z towarem (inna przeprowadzka) na trasie powrotnej Galway -Poznan Podobna waga Termin do ustalenia.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Przeprowadzki

     Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz czasochłonnym procesem, ale gdy poprawniezaplanujemy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

     Na początek warto zrobić selekcję posiadanych mebli. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub gdy jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się wytrzymałe kartony, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo rozłożyć ciężar, np. porozdzielać książki na parę pakunków, aby łatwiej było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Spore meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak posiadamy materiały izolujące, na przykład jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, pościel i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast nieduże rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

     Zamawiając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też przeszkody w dojeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli występują specyficzne wymagania odnoszące się do konkretnych rzeczy.

     Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz zabezpieczenie twojego mienia.


Adres i termin nadania

Leszno, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Galway, Irlandia

Termin elastyczny