(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kuweta do pickupa oraz skrzynka na pakę (Nr 4669748)

Kuweta do pickupa oraz skrzynka na pakę

Długość [m]:

250

Szerokość [m]:

160

Wysokość [m]:

60

Waga w kg (łączna):

40

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 180.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Murowana Goślina

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Zawonia

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Transport maszyn jak i różnego sprzętu potrzebuje praktyki ze strony firmy transportowej, która musi kompetentnie ochronić urządzenie, aby uniknąć zniszczeń, rys i wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji przewóz maszyn i sprzętu wymienia się: frezarki, wyważarki, schładzarki, przesiewacze, stelaże, kompresory, piece, urządzenia czyszczące, podnośniki jak i wiele innych.

Cena transportu maszyn lub sprzętu

Cena transportu urządzeń lub sprzętu będzie związana zazwyczaj od wielkości i ciężaru przedmiotu oraz od odległości od punktu załadunku do obszaru rozładunku. Na co dzień przewóz urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania przepisowych uprawień jak i specjalistycznej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W obrębie kraju średnia cena  przewozu urządzenia kosztuje 1,28 zł/km. Przykładowo, transport maszyny wulkanizacyjnej w naszym kraju to koszt 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej w obrębie Polski wiąże się z wydatkiem prawie 1,02 zł za kilometr.

Cena przewozu urządzeń i sprzętu na obczyznę

Głównymi kierunkami w międzynarodowym transporcie urządzeń lub sprzętu są Niemcy i Wielka Brytania. Śr. koszt transportu urządzeń i sprzętu za 1 kilometr przy trasie Polska – UK jest wydatkiem około 0,70 zł. Weźmy na przykład, transport spawarki do Anglii cena wyniesie prawie 0,23 zł/km. Za to na odcinku Polska – Niemcy za przewóz urządzeń poniesiemy koszt niecałe 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za transport urządzenia typu oklejarka zapłacimy prawie 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki to cena niecałe 0,54 zł za kilometr.