(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Lada chłodnicza z szybą (Nr 5283902)

Lada  chłodnicza z szybą

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

1.2

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

300

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2050.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Antoniew

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, South Lanarkshire, Biggar

Termin elastyczny


Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

Za przedmioty, których transport zobowiązuje do specjalnej uwagi uważa się przedmioty, które często ulegają uszkodzeniom oraz są delikatne i nietrwałe. Kwalifikujemy do nich m.in. instrumenty muzyczne, elementy tłukące się, antyki, wyroby gliniane oraz przedmioty wykonane z kruchych tworzyw. Pośród najczęściej przetransportowywanych rzeczy znajdziemy pianina, akwaria, delikatny sprzęt elektroniczny, rzeźby, lustra oraz stoły do gry w piłkarzyki.

 

Kwestia prawidłowego ochronienia przesyłki jest priorytetowa. Warto użyć tworzywa zabezpieczające jak na przykład: folia bąbelkowa, folia stretch oraz papier. Folii bąbelkowej i kartony najlepiej użyć do osłonięcia mniejszych przedmiotów – można je uzyskać w markecie budowlanym i w portalach w sieci. Natomiast folia stretch używana będzie do owinięcia całego przedmiotu. Do zabezpieczenia paczki można wziąć również koce, styropian, czasopisma, ręczniki oraz taśmy.

 

Cena przewozu paczki o szczególnej ostrożności

 

koszt przewozu paczki, która jest nadzwyczajnej ostrożności zależy od ciężaru oraz wymiarów, jak również od trasy pomiędzy miejscem załadunku i punktem wyładunku. Na ostateczną cenę może zaważać także potrzeba zapewnienia tworzyw osłaniających przez firmę przewozową. Np., za przewóz lustra na odcinku Gliwice – Warta wydano blisko 250 złotych. Natomiast za transport zegara kominkowego z Holandii do Łodzi zostało zapłacone 200 złotych. Za transport rzeźby z kamienia na trasie Umianowice – Warszawa zapłacono 300 złotych.