(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-10-20 09:41

Ładunki 24 tony

(Nr 2103210)
Ładunki 24 tony

Długość [m]:

1.20

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

1.55

Waga w kg (łączna):

24500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Worek PP

Budżet zlecenia [€]:

2000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2088.00 km

Full truck load

     Przewóz towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga przede wszystkim przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przeprowadzają się. Wypada przed zamówieniem takiego przewozu po ustalać parę decydujących spraw.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku oraz rozładunku produktu. Kiedy jest on umieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowektóre sprostają udźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu wyładunku. W przypadku niewielkich rzeczy czy też ładunków sypkich, należałoby określić, czy konieczna jest górna plandeka i czy do przewozu starczy nieprzykryta przyczepa. Kiedy zamierzamy przewieźć płody rolne, produkty spożywcze, wtedy może okazać się konieczne skorzystanie z samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że transport towarów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie stosownych świadectw, jak także w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w niektórych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

     Po doprecyzowaniu swoich wymagań, szybko można wyszukać firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Ze względu na fakt, że oferty na niej umieszczone, docierają do tysięcy różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do transportu różnorakich paczek, a duża konkurencja pozwala dostanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Tomaszów Lubelski, 22-600, Polska

Od 25 paź 2017 do 26 paź 2017

Adres i termin dostawy

Palma Campania, 80036, Włochy

Od 30 paź 2017 do 31 paź 2017