Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-10-20 09:41

Ładunki 24 tony

(Nr 2103210)
Ładunki 24 tony

Długość [m]:

1,20

Szerokość [m]:

0,8

Wysokość [m]:

1,55

Waga w kg:

24500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Worek PP

Budżet zlecenia [€]:

2000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2088.00 km

Informacje dodatkowe:

Ilość : 30 palet po 800 kg plus waga palet około 400 kg Stałe kursy na trasach Polska Włochy. Do dwóch tygodniowo. Plandeka, bortofiranka. Długość 13,60 Budżet zlecenia 2050 euro

Oferty od Przewoźników (0)

12980 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

20-10-2017, 12:14

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-20 do 2017-10-29

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 12980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Transport ładunku zamawiany na pełen samochód ciężarowy, interesuje przede wszystkim zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie wyprowadzają się. Należy przed zamówieniem takiego przewozu ustalić parę najważniejszych rzeczy.

    Po pierwsze, ustalamy formę załadunku jak i rozładunku produktu. Jeśli jest on umieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowepotrafiące podźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu wyładunku. W wypadku niedużych przedmiotów czy też towarów sypkich, warto zdefiniować, czy konieczna jest górna osłona oraz czy do przewozu może być otwarta przyczepa. Kiedy potrzebujemy przetransportować rośliny, produkty spożywcze, to może okazać się niezastąpione zastosowanie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport towarów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie należytych papierów, jak również w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w kilku krajach powinno się liczyć z dodatkowymi opłatami.

    Po doprecyzowaniu swoich wymogów, najłatwiej można natrafić firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Gdyż oferty na niej umieszczone, trafiają do bardzo dużej ilości specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do przewozu różnorakich paczek, zaś duża konkurencja umożliwia pozyskanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

PKS Tomaszów Lubelski, E372, Tomaszów Lubelski, Polska

Od 25 paź 2017 do 26 paź 2017

Adres i termin dostawy

80036 Palma Campania, Neapol, Włochy

Od 30 paź 2017 do 31 paź 2017