(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-10-20 09:41

Ładunki 24 tony

(Nr 2103210)
Ładunki 24 tony

Długość [m]:

1.20

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

1.55

Waga w kg (łączna):

24500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Worek PP

Budżet zlecenia [€]:

2000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2088.00 km

Informacje dodatkowe:

Ilość : 30 palet po 800 kg plus waga palet około 400 kg Stałe kursy na trasach Polska Włochy. Do dwóch tygodniowo. Plandeka, bortofiranka. Długość 13,60 Budżet zlecenia 2050 euro

Oferty od Przewoźników (0)

12980 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

20-10-2017, 12:14

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-20 do 2017-10-29

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 12980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load

     Przewóz towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga przede wszystkim przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przeprowadzają się. Wypada przed zamówieniem takiego przewozu po ustalać parę decydujących spraw.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku oraz rozładunku produktu. Kiedy jest on umieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowektóre sprostają udźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu wyładunku. W przypadku niewielkich rzeczy czy też ładunków sypkich, należałoby określić, czy konieczna jest górna plandeka i czy do przewozu starczy nieprzykryta przyczepa. Kiedy zamierzamy przewieźć płody rolne, produkty spożywcze, wtedy może okazać się konieczne skorzystanie z samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że transport towarów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie stosownych świadectw, jak także w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w niektórych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

     Po doprecyzowaniu swoich wymagań, szybko można wyszukać firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Ze względu na fakt, że oferty na niej umieszczone, docierają do tysięcy różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do transportu różnorakich paczek, a duża konkurencja pozwala dostanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Tomaszów Lubelski, 22-600, Polska

Od 25 paź 2017 do 26 paź 2017

Adres i termin dostawy

Palma Campania, 80036, Włochy

Od 30 paź 2017 do 31 paź 2017