Lamborghini Urus (Nr 7148727)

Lamborghini Urus
Waga
Sztuk
Lamborghini Urus 1 Gen. (2017 - 2020) Crossover
Długość
511 cm
Szerokość
201 cm
Wysokość
163 cm
ok.
2200 kg
1
Sprawny*:
Tak

*Czy samochód można wtoczyć na lawetę bez pomocy wciągnika

Łączna waga:
2200 kg
Dystans
4713 km
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 13 gru 2021 do 15 gru 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Las Palmas De Gran Canaria

Od 5 sty 2022 do 6 sty 2022

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport samochodu

Zlecenie transportu auta pojawia się najczęściej, jeśli kupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z Włoch. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść wóz?

Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie samochodów. W trakcie wyboru przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Sposoby transportu samochodu

Do transportu auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne przymocowanie samochodu – koła auta należy przypiąć czteroma pasami mocującymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał położenia podczas przewozu. Należy pamiętać również, iż rzeczywista masa przyczepy nie może przerastać właściwej masy wozu ciągnącego.

Procedury

Żeby niezależnie transportować wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jak masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie gdy DMC przekracza 3,5 t., najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy transport w firmie w obszarze UE, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który upoważnia firmę do odbioru samochodu.