lampa mosiezna (Nr 6543649)

Długość [m]:

0.3

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

10

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Instrukcje szczególnej ostrożności:

Trzeba uwazac aby sie nie obila i nie porysowala

Opakowanie ładunku:

lampa z mosiadzu bez abazuru

Budżet zlecenia [zł]:

250

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1578.00 km

Adres i termin nadania

Francja, Auvergne-Rhône-Alpes, Villeurbanne

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Łódź

Termin elastyczny


Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

Za paczki, których transport zobowiązuje do wielkiej uwagi uważa się paczki, które szybko ulegają defektom oraz bywają delikatne i łamliwe. Zaliczamy do nich na przykład dekoracje, rzeczy szklane, dzieła sztuki, wyroby ceramiczne oraz przedmioty wykonane z delikatnych materiałów. W gronie często przetransportowywanych rzeczy natkniemy się na gitary, szklane kabiny prysznicowe, delikatny sprzęt elektroniczny, rzeźby, zegary oraz stoły do gry w piłkarzyki.

 

Kwestia należytego osłonięcia transportu jest priorytetowa. Warto wykorzystać tworzywa zabezpieczające takie jak: folia stretch, folia bąbelkowa oraz kartony. Folii bąbelkowej i tekturę dobrze jest wziąć do ochronienia niedużych przedmiotów – można je dostać w sklepie budowlanym i w portalach internetowych. Tymczasem folia stretch wykorzystywana będzie do owinięcia całej rzeczy. Do osłonięcia pakunku można wykorzystać również pledy, styropian, magazyny, ubrania oraz taśmy.

 

Cena transportu paczki o szczególnej ostrożności

 

Cena przewozu pakunku, która wymaga nadzwyczajnej ostrożności zależy od wagi i wymiarów, a także od trasy pomiędzy punktem załadunku oraz punktem wyładunku. Na definitywny koszt może wpłynąć także konieczność zapewnienia surowców osłaniających przez firmę przewozową. Przykładowo, za transport lustra na trasie Warta - Gliwice wydano prawie 250 złotych. Natomiast za transport zegara kominkowego na trasie Holandia – Łódź kosztowało 200 złotych. Za przewóz rzeźby kamiennej na trasie Umianowice – Warszawa cena wyniosła 300 złotych.