(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-12-29 03:51

Lampa w kartonie Herrljunga

(Nr 2246478)
Lampa w kartonie Herrljunga

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

5.00

Ilość sztuk:

5

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1386.00 km

Informacje dodatkowe:

Doladunek lampy i kilku mniejszych przedmiotów. Mamy inne zlecenia na doładunki, m.in. Helsinborg, Malmö oraz inne na wschodzie SE. Chętnie podejmiemy stała współpracę na doładunki z SE.

Oferty od Przewoźników (0)

299 zł

ID firmy: 12821
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-01-2018, 19:08

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-06 do 2018-01-09

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

witam co tydzień w Szwecji mam od 2 do 5 busow i 2 naczepy wiec bardzo chętnie mogę nawiazac z państwem stala wspolprace

Cena (zawiera VAT): 299 zł

Wiadomości: (2)

Jan W. (Zleceniodawca)
08-01-2018, 23:30
Witam, dziękuje za info. A, jakie regiony obslugujecie?
leszek k. (Przewoźnik)
09-01-2018, 08:46
witam mam auta : Sztokholm, orebro, Karlstad , Linkoping , Jonkoping, goteborg, malmo , czyli wszytsko po drodze do goteborga i okoice , po drodze z ystad do Sztokholmu , po drodze Karlstad

300 zł

ID firmy: 652449
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-12-2017, 22:55

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-07 do 2018-01-09

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-01-06, 22:51

Opis oferty:

Proszę o nie branie uwagi na negatywne 2 opinie ponieważ to jedna i ta sama osoba która się mści. Po zaakceptowaniu oferty mogę podać nr tel firm z którymi współpracujemy i posiadamy bardzo dobre opinie;)

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości: (1)

Jan W. (Zleceniodawca)
01-01-2018, 14:31
Zaakceptowałem jedna ofertę by nic kontakt i ustalić telefonicznie szczegóły i przedewszystkim stawki. Mam sporo rzeczy do przywiezienia a nasz dotychczasowy przewoźnik ma awarie auta.

1000 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-01-2018, 12:30

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-05 do 2018-01-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Współpraca z naszą firmą jako doświadczoną w branży logistycznej zawiera same korzyści dla Państwa jako zleceniodawcy. Główną zaletą naszej firmy jest bardzo dobra znajomość rynku transportowego, doświadczenie zdobywane na przestrzeni lat pozwoli w optymalizacji procesu transportowego. Podchodzimy bardzo elastycznie do każdego klienta i każdego zlecenia transportowego co przekłada się na minimalizowanie kosztów transportu tym samym wzrost zysków dla Państwa.Iwona M

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu, czy też z powodu zmiany umeblowania domu, powinno się zwrócić uwagę na parę kwestii, ponieważ nieprawidłowości na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez dalszych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli, czy też do zupełnego uszkodzenia oraz potrzeby nabycia nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jak transportujemy nienowe meble, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz przeczyścić, np. mokrą gąbką. Później wypadałoby przeanalizować, czy przewożony mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, bywa ryzykowne, albowiem elementy mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład łóżko może stracić swój nienaruszony wygląd oraz stabilność. Jednak przy bardzo dużych obiektach, takich jak przykładowo łóżko, wypadałoby zwrócić uwagę na wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble należy później należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są używane koce, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na ważne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na szklane elementy, np. szklane pułki. Aby zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy świetnie utrzymuje wszystko w miejscu. Aby odszukać solidną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu nieodpłatnego zlecenia, dostaniemy wiele interesujących ofert przewozu od sprawdzonych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu drobiazgowo przedstawić wszystkie gabaryty przygotowanych do przewozu pakunków, a także opisać ich wagę i drogę, którą mają przemierzyć – często od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Herrljunga kommun, Szwecja

Od 2 sty 2018 do 10 sty 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Od 3 sty 2018 do 13 sty 2018