(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-25 11:11

Laptop

(Nr 2319384)
Laptop

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.2

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

3.00

Ilość sztuk:

10

Dystans: 571.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej formatów, ciężaru oraz od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej ciekawą usługę przewozu paczki, należy wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, jeśli planujemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na firmę transportową, utwierdź się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu należy pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można naładować fragmentami trocin, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do owinięcia przesyłki?

    Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy rzecz do kartonu, oceńmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogą zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch kartonu. Na zewnątrz pudła przyklejmy widoczną kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Od 26 sty 2018 do 27 sty 2018

Adres i termin dostawy

Berlin, Niemcy

Termin elastyczny