(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-12-30 08:15

Large pallet with home accessories. size 120x80x200 - 100 kg.

(Nr 2247756)
Large pallet with home accessories. size 120x80x200 - 100 kg.

Długość [m]:

600

Szerokość [m]:

400

Wysokość [m]:

200

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Pallets with home accessories, giftware and furniture.

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 4077.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie kawałka przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli mamy do przewiezienia drobny ładunek, który nie wymaga skorzystania z pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje zagospodarowania dużej przestrzeni, wtedy użycie takiego rodzaju kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest odpowiednie. 


Do ciężarówek wykorzystywanych w transporcie LTL kwalifikuje się pojazdy, których ciężar jest większy niż 3,5 tony i pozostałe maszyny spełniające wymogi ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się duże pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe w wersji: firanka i furgon. Wariant samochodu ciężarowego powinien być przystosowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W wycenie przewozu ładunku w ramach LTL, istotne są jego parametry – ciężar i rozmiar. Należy również dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, powinno się opisać opakowanie. Kluczowa bywa również informacja w sprawie usługi – czy wlicza się w nią tylko przewóz, czy również załadunek oraz rozładunek. Znaczącą daną jest również czas wykonania transportu.

Ładunki transportowane w ramach LTL to zwykle paczki z odzieżą, paczki, meble, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, kiedy przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, warto skorzystać z alternatywy – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Accrington, BB5 1ES, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Reykjavík, 101, Islandia

Termin elastyczny