(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-12-30 08:15

Large pallet with home accessories. size 120x80x200 - 100 kg.

(Nr 2247756)
Large pallet with home accessories. size 120x80x200 - 100 kg.

Długość [m]:

600

Szerokość [m]:

400

Wysokość [m]:

200

Waga w kg:

500.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Pallets with home accessories, giftware and furniture.

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 4077.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie części płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli posiadamy do przetransportowania mały ładunek, który nie wymaga wykorzystania pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje zajęcia całej powierzchni, wtedy wzięcie takiej kategorii jak: niepełna ciężarówka jest trafne. 

    Do ciężarówek stosowanych w przewozie LTL kwalifikuje się samochody, których ciężar przekracza 3,5 t. oraz pozostałe maszyny spełniające kryteria ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się wielkie kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe oraz ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe gatunek: firanka lub furgon. Rodzaj samochodu ciężarowego powinien być dostosowany do przewiezienia naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

    W kalkulacjach kosztów transportu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są jego parametry – ciężar i gabaryty. Wypada również dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, powinno się opisać pakunek. Istotna jest także informacja w temacie usługi – czy wlicza się w nią tylko transport, czy na przykład załadunek i wyładunek. Istotny jest także termin realizacji transportu.

    Ładunki przewożone w tematyce LTL to zazwyczaj palety, paczki, meble, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, gdy przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innego rozwiązania – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Accrington, BB5 1ES, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Reykjavík, 101, Islandia

Termin elastyczny