(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-07-24 11:11

Lavadora

(Nr 3005144)
Lavadora

Długość [m]:

84.8

Szerokość [m]:

59.8

Wysokość [m]:

55

Waga w kg (łączna):

66.00

Liczba sztuk:

1

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Dystans: 2.00 km

Transport sprzętu AGD

    Produkty AGD, czyli produkty gospodarstwa domowego można podzielić na 2 gatunki: produkty elektryczne dużych gabarytów takich jak pralki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki indukcyjne oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, tostery, krajalnice, gofrownice, depilatory, roboty kuchenne czy blendery.

Warunki transportu urządzeń AGD

    Jeśli zlecasz przewóz sprzętu AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie ma konieczności obawiać się o należyte zabezpieczenie produktu. W przypadku, gdy chcesz przetransportować wyposażenie AGD na własną rękę, zachowaj szczególną uwagę, aby uniknąć uszkodzeń oraz zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne kartony po urządzeniu.

    Lodówki powinno się odłączyć od prądu przynajmniej parę godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak szuflady, trzeba zdemontować oraz spakować oddzielnie. W trakcie transportu pralki powinno się zadbać o ochronę bębna. Drzwi pralek, zmywarek oraz innych otwieranych urządzeń AGD należy pozamykać i zaryglować. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o odpięciu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania artykułów AGD wykorzystuje się folię stretch, taśmy klejące oraz kartony – a kanty lodówki zabezpieczamy styropianem. Artykuły znaczących rozmiarów przykładowo jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji stojącej.

Koszt przewozu AGD

    Koszt transportu AGD zależy przede wszystkim od wielkości, wagi oraz sprawności wyposażenia AGD. Innym czynnikiem rzutującym na koszt jest odległość od momentu załadunku do momentu rozładunku. Np., za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia wydamy 175 PLN. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby zapłacimy około 100 zł. Koszt transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków kosztuje 169 PLN.

Adres i termin nadania

Passeig Fabra i Puig, Barcelona, 08042, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Carrer de Mont-ral, Barcelona, 08042, Hiszpania

Termin elastyczny