(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Lavadora (Nr 4648063)

Lavadora

Długość [m]:

85

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

58

Waga w kg (łączna):

40.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [€]:

90

Dystans: 1799.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, St. Leon-Rot

13 sie 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunidad De Madrid, San Martín De Valdeiglesias

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Urządzenia AGD, czyli sprzęty dla domu możemy skwalifikować na dwa typy: urządzenia elektryczne dużych wymiarów takich jak pralki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki elektryczne oraz sprzęty drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, depilatory, roboty kuchenne czy blendery.

Warunki przewozu urządzeń AGD

Kiedy zamawiasz transport sprzętu AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie ma konieczności obawiać się o należyte osłonięcie wyposażenia. W momencie, kiedy chcesz przewieźć urządzenie AGD na własną rękę, zachowaj nadzwyczajną czujność, żeby ustrzec się zniszczeń oraz zadrapań. Staraj się zachować oryginalne pudełko po sprzęcie.

Zamrażarki należy rozmrozić przynajmniej na kilka godzin przed transportem. Wszelkie ruchome elementy takie jak szuflady, należy zdemontować i popakować oddzielnie. W trakcie przewozu pralki trzeba zatroszczyć się o zabezpieczenie bębna. Drzwi pralek, mikrofal i innych otwieranych urządzeń AGD powinno się domknąć i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do transportu, trzeba pamiętać o odłączeniu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania urządzeń AGD wykorzystuje się folię stretch, taśmy klejące i kartony – a rogi pralki osłaniamy styropianem. Artykuły pokaźne takie jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji stojącej.

Koszt przewozu AGD

Koszt transportu AGD zależy w głównej mierze od wymiarów, masy oraz sprawności produktu AGD. Innym elementem wpływającym na cenę będzie odległość od miejsca załadunku do miejsca docelowego. Np., za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście wydamy 175 złotych. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby zapłacimy zaledwie 100 złotych. Koszt przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków to 169 złotych.