(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Lavadora carga superior y lavavajillas (Nr 6108711)

Lavadora carga superior y lavavajillas

Waga w kg (łączna):

85

Liczba sztuk:

2

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 235.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Aragonia, Graus

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Artykuły AGD, czyli artykuły dla domu można wyróżnić dwa typy: urządzenia elektryczne znaczących gabarytów takich jak pralki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz urządzenia drobne – suszarki do włosów, lokówki, żelazka, krajalnice, gofrownice, odkurzacze, ekspresy do kawy czy miksery.

Sposoby transportu wyposażenia AGD

Gdy zamawiasz transport wyposażenia AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie musisz niepokoić się o odpowiednie zabezpieczenie produktu. W przypadku, gdy musisz przewieźć urządzenie AGD we własnym zakresie, zachowaj szczególną ostrożność, aby ustrzec się zniszczeń oraz zarysowań. Staraj się zachować oryginalne pudełko po urządzeniu.

Lodówki trzeba rozmrozić przynajmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome części takie jak szuflady, wypada wyciągnąć oraz popakować oddzielnie. W trakcie transportu pralki powinno się zadbać o zabezpieczenie bębna. Drzwiczki lodówek, mikrofal i pozostałych otwieranych sprzętów AGD powinno się domknąć i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o odpięciu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania wyposażenia AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, taśmy klejące i kartony – a kanty pralki osłaniamy styropianem. Wyposażenie pokaźne takie jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji stojącej.

Centa transportu AGD

Koszt przewozu AGD zależy szczególnie od gabarytów, ciężaru oraz uszkodzenia urządzenia AGD. Kolejnym bodźcem mającym wpływ na koszt będzie odległość od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Np., za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście wydamy 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby zapłacimy około 100 PLN. Cena transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków kosztuje 169 zł.