(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Ławeczka do ćwiczeń wraz z obciążeniem (Nr 4752516)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

150.00

Liczba sztuk:

10

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

400

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1299.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Elbląg

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Holandia, Brabancja Północna, Tilburg

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt sportowy to urządzenia, które zwykle spotykamy na siłowni – orbitreki, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt sportowy uznaje się dodatkowo między innymi: narty, sprzęt do hokeja, sprzęt wędkarski, deskorolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt do nurkowania. W dużo przypadkach sprzęt sportowy jest ciężki oraz ciężko przewieźć go samodzielnie.

Sprzęt treningowy powinien być dobrze popakowany i zabezpieczony w trakcie przewozu. Dobrą praktyką jest wziąć oryginalne opakowania. Gdy sprzęt może szybko ulegnąć defektowi, należy użyć do zabezpieczenia takie tworzywa jak: pudełka, folie bąbelkowe, folię stretch czy taśmy pakowe. W przypadku, gdy sprzęt składa się z wielu fragmentów, powinno się go rozmontować oraz zapakować wszystkie części oddzielnie - zwłaszcza, kiedy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi częściami. Sprzęt treningowy powinien być nieruchomy w środku skrzyni – postarajmy się wobec tego o to, aby puste przestrzenie w paczce zapchać gazetami czy też styropianem. Elementy nie mogą przemieszczać się wewnątrz kartonu.

Na cenę przewozu sprzętu treningowego przyczynia się trasa pomiędzy adresem załadunku, a miejscem rozładunku urządzenia, waga i wymiary, a także liczba sztuk koniecznych do przewiezienia. Przykładowo, za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków wydano 160 PLN. Przewóz orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to wydatek rzędu 200 PLN. Za przewóz wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo zapłacono 250 PLN.