(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2016-01-26 17:08

ławeczka do ćwiczenia + obciążenie do sztangi

(Nr 345395)
ławeczka do ćwiczenia + obciążenie do sztangi

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0,6

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

160.00

Ilość sztuk:

ławeczka + obciążenie do sztangi

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 6.50 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

30 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-01-2016, 19:31

Załadunek możliwy w terminach:

2016-01-27

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-01-26, 22:00

Opis oferty:

odbiór i dostawa 27.01.2016 po godzinie 18

Cena (zawiera VAT): 30 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt sportowy to przyrządy, które zazwyczaj mieszczą się na siłowni – orbitreki, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt sportowy uznaje się również przykładowo: deski surfingowe, deski snowboardowe, sprzęt wędkarski, łyżworolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt do nurkowania. W sporo sytuacjach sprzęt sportowy jest nielekki i ciężko przetransportować go samemu.

    Sprzęt sportowy powinien być należycie popakowany i zabezpieczony podczas przewozu. Najlepiej jest zastosować oryginalne kartony. Gdy urządzenie może łatwo ulegnąć awarii, należy wykorzystać do zabezpieczenia takie materiały jak: pudełka, styropian, folię stretch czy taśmy pakowe. W przypadku, kiedy sprzęt składa się z wielu części, powinno się go zdemontować oraz osłonić wszystkie elementy oddzielnie - przede wszystkim, gdy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi częściami. Sprzęt treningowy powinien być nieruchomy wewnątrz pudła – zadbajmy zatem o to, aby luźne przestrzenie w kartonie wypełnić gazetami lub folią bąbelkową. Elementy nie powinny przemieszczać się w środku paczki.

Na koszt przewozu sprzętu sportowego ma wpływ odcinek między adresem załadunku, a miejscem wyładunku sprzętu, waga i wielkość, jak również ilość egzemplarzy koniecznych do przewiezienia. Przykładowo, za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków wydano 160 złotych. Transport orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to koszt 200 złotych. Za transport wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa wydano 250 zł.

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk, dzielnica Olszynka

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk, 80-663, Ugory, 2/12

Termin elastyczny