(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Ławka (Nr 5038502)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

60

Liczba sztuk:

2

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 312.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Krzeszowice

Od 11 wrz 2019 do 13 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 11 wrz 2019 do 16 wrz 2019


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt treningowy to przyrządy, które głównie mieszczą się na siłowni – orbitreki, atlasy. Za sprzęt treningowy uznaje się również przykładowo: deski surfingowe, sprzęt do hokeja, sprzęt wędkarski, łyżworolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt spadochroniarski. W wielu przypadkach sprzęt sportowy jest nielekki i z trudem można przetransportować go samodzielnie.

Sprzęt treningowy powinien być należycie spakowany oraz osłonięty podczas transportu. Najlepiej będzie użyć oryginalne pudła. Jeśli sprzęt może szybko ulegnąć defektowi, bezpiecznie jest wykorzystać do ochrony takie surowce jak: kartony, styropian, folię stretch czy taśmy pakowe. W przypadku, gdy sprzęt składa się z wielu elementów, należy go zdemontować oraz zabezpieczyć wszystkie elementy osobno - zwłaszcza, kiedy mamy do czynienia z delikatnymi, ruchomymi częściami. Sprzęt sportowy musi być stabilny w środku opakowania – postarajmy się wobec tego o to, żeby luźne obszary w paczce wypełnić materiałami lub folią bąbelkową. Rzeczy nie powinny przesuwać się wewnątrz kartonu.

Na koszt transportu sprzętu sportowego przyczynia się trasa między miejscem załadunku, a miejscem wyładunku urządzenia, ciężar i gabaryty, jak również ilość elementów koniecznych do przetransportowania. Na przykład, za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa zapłacono 160 zł. Przewóz orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to cena 200 PLN. Za przewóz wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa zapłacono 250 PLN.