(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

ławka na brzuch (Nr 4750132)

Długość [m]:

1.7

Szerokość [m]:

0.9

Wysokość [m]:

0.9

Waga w kg (łączna):

40.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 473.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Różanki

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt treningowy to urządzenia, które głównie spotykamy w fitness klubie – orbitreki, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt treningowy uważa się dodatkowo przykładowo: narty, deski snowboardowe, sprzęt golfowy, deskorolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt do nurkowania. W niemało przypadkach sprzęt sportowy jest nielekki i niełatwo przetransportować go samodzielnie.

Sprzęt treningowy musi być odpowiednio popakowany oraz zabezpieczony w trakcie transportu. Najlepiej jest wykorzystać oryginalne kartony. Jeśli sprzęt może łatwo ulegnąć uszkodzeniu, należy wykorzystać do ochrony takie tworzywa jak: kartony, styropian, stare gazety jak również taśmy pakowe. W przypadku, gdy sprzęt składa się z dużej liczby elementów, powinno się go rozkręcić i zapakować wszystkie elementy osobno - szczególnie, gdy mamy do czynienia z kruchymi, ruchomymi częściami. Sprzęt treningowy powinien być nieruchomy w środku pudła – zadbajmy wobec tego o to, żeby niezapełnione przestrzenie w kartonie zapchać materiałami lub folią bąbelkową. Przedmioty nie mogą przesuwać się wewnątrz paczki.

Na cenę transportu sprzętu sportowego rzutuje odcinek pomiędzy miejscem załadunku, a adresem rozładunku urządzenia, ciężar i wielkość, a także ilość sztuk koniecznych do przewiezienia. Na przykład, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa wydano 160 złotych. Transport orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to wydatek rzędu 200 zł. Za przewóz wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo zapłacono 250 zł.