(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Ławka rzeźba w elementach 3 elementy (rozłożona) (Nr 7529745)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Ławka rzeźba w elementach 3 elementy (rozłożona)
160 x 70 x 130 cm
50 kg
1
Łączna waga:
50 kg
Dystans
153 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Września

Od 3 mar 2021 do 5 mar 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Wieleń

Od 3 mar 2021 do 5 mar 2021


Transport różnych towarów

Giełda przewozowa Clicktrans.pl to internetowy serwis aukcyjny dotyczący usług przewozowych. Giełda transportowa przedstawia bazę obecnych zleceń i zapewnia firmom transportowym należyty dostęp do przesyłek podzielonych na kategorie. Aby skorzystać z giełdy transportowej, należy dokonać rejestracji – opcja ta jest kompletnie za darmo. Kolejnym krokiem jaki wystarczy wykonać to powinno się dodać swoje zlecenie (kiedy jesteś zleceniodawcą) lub poszukać zlecenia na wyznaczonej trasie (w momencie, gdy jesteś firmą transportową).

Jakie zalety daje Clicktrans?

Serwis Clicktrans.pl firmom transportowym umożliwia dostęp do kilkudziesięciu tysięcy ofert w Polsce i za granicą, a zleceniodawcom - sposobność zaprezentowania swojego ładunku setką przewoźników, którzy ekspresowo wycenią koszt transportu.

Jakie wolne ładunki można znaleźć na giełdzie transportowej?

Na giełdzie transportowej znajdują się zlecenia transportowe dla wszelkiego typu ładunków. Zleceniodawcy mają możliwość wystawić transport w ramach następujących kategorii, przykładowo: meble, motocykle i skutery, pojazdy inne, paczki, łodzie, pojazdy budowlane, przyczepy kempingowe, rowery, quady, skutery wodne, części i akcesoria, palety, pełna ciężarówka, maszyny i urządzenia przemysłowe, sprzęt RTV, sprzęt sportowy, pianina i fortepiany, szkło/kruche/łamliwe, dzieła sztuki, jachty, żywność i produkty rolne, pasażerowie jak i dużo innych. Do najbardziej rozpowszechnionych kategorii zleceń transportowych należą: przewóz motocykli, transport palet, jak także giełda przeprowadzek. Znaczącą większość zlecanych przesyłek tworzą zlecenia transportowe na busa, czyli ogłoszenia przewozowe do 3,5 tony.