(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Ławka, stojak, hantle, ławka (Nr 3717377)

Długość [m]:

220

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

100

Waga w kg (łączna):

544

Liczba sztuk:

24

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

220

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 188.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Rybnik

Od 14 sty 2019 do 16 sty 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 16 sty 2019 do 17 sty 2019


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt sportowy to przyrządy, które zazwyczaj można znaleźć na siłowni – bieżnie, atlasy. Za sprzęt treningowy uznaje się dodatkowo między innymi: deski surfingowe, sprzęt do hokeja, sprzęt wędkarski, deskorolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt spadochroniarski. W niemało sytuacjach sprzęt treningowy dużo waży oraz niełatwo przewieźć go na własną rękę.

Sprzęt sportowy powinien być należycie popakowany oraz osłonięty podczas transportu. Najlepiej będzie zastosować oryginalne torby. Gdy sprzęt może łatwo ulec uszkodzeniu, trzeba użyć do zabezpieczenia takie materiały jak: pudełka, styropian, folię stretch jak również taśmy pakowe. W momencie, kiedy sprzęt składa się z wielu elementów, trzeba go rozkręcić i zapakować wszystkie części odrębnie - głównie, gdy mamy do czynienia z delikatnymi, ruchomymi częściami. Sprzęt sportowy musi być stabilny w środku skrzyni – zadbajmy więc o to, żeby niezapełnione obszary w skrzyni wypełnić materiałami czy też folią bąbelkową. Sprzęt nie mogą przesuwać się wewnątrz kartonu.

Na koszt przewozu sprzętu treningowego rzutuje trasa pomiędzy miejscem załadunku, a miejscem rozładunku sprzętu, waga i gabaryty, a także liczba elementów koniecznych do przewiezienia. Np., za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków kosztowało 160 złotych. Transport orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to koszt 200 złotych. Za transport wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa zapłacono 250 złotych.