(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 paczka do uk (Nr 5815326)

1 paczka do uk

Długość [m]:

37

Szerokość [m]:

23

Wysokość [m]:

47

Waga w kg (łączna):

25

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1336.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Od 3 lut 2020 do 6 lut 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej formatów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję transportu pakunku, dobrą praktyką jest opublikować za darmo ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem dobrze jest określić typ transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie ważne, jeśli chcemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym wyszukasz przewoźnika, upewnij się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując przesyłkę do przewozu trzeba pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można wypchać fragmentami styropianu, gazet czy też gąbką. Nadzwyczaj delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać materiały do zapakowania pakunku?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy przedmiot do opakowania, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogą zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na zewnątrz pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).