(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Listwa aluminiowa, 4,5 m długość + dwa uchwyty na koło zapasowe do ciężarówki (Nr 3889391)

Listwa aluminiowa, 4,5 m długość + dwa uchwyty na koło zapasowe do ciężarówki

Długość [m]:

4.50

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

100.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 278.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Nowe Miasto Lubawskie

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Jedlanka

Termin elastyczny


Transport innych ładunków

Przewóz innych ładunków

Koszt przewozu pozostałych ładunków jest zależny od wielkości towaru, terminu przewozu jak również od odcinka pomiędzy miejscem załadunku i rozładunku.

Rodzaje ładunków

Transport ładunków dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

Palety - obejmują platformę, na której można układać niewielkie rzeczy lub opakowania. Najbardziej znanym gatunkiem palety są palety euro. Na nich często przewozi się meble, szkło, produkty budowlane (na przykład farby, panele itd.), drzwi czy materiały chemiczne.

Niepełna ciężarówka - LTL to transport ładunku, który należy transportować samochodem - Tirem oraz zapełnia zaledwie fragment przestrzeni ładunkowej. Przy takim typie przewozu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do transportu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Do tego typu transportu korzysta się z różnego typu ciężarówki.

Kontenery – Przewóz pewnych towarów może wymagać kontenera – przede wszystkim w przypadku transportu towarów płynnych lub towarów sypkich. W kontenerach można również transportować towary drobne w paczkach – skrzyniach, kartonach itp. W kontenerach można przewozić także palety.

Wywrotka – pomaga w transporcie ładunków płynnych i kawałkowych – łatwo rozpoznać ją dzięki specyficznej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej do tyłu lub na bok.

Pozostałe towary – ładunki, które nie kwalifikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do tzw. towarów innych. Znajdziemy tu na przykład zlecenia dotyczące transportu popiołu czy transportu gąsienic od koparki.