(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Listwy przypodłogowe (Nr 4910658)

Listwy przypodłogowe

Długość [m]:

250

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

30

Waga w kg (łączna):

5.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 294.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 19 sie 2019 do 21 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Węgorzewo

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki zależy od jej kształtów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę transportu przesyłki, warto wystawić bezpłatne zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem można podać typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Takie wskazówki są bardzo ważne, jeżeli planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do wysyłki trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można wypchać fragmentami styropianu, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać surowce do owinięcia paczki?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy rzecz do kartonu, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogą zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić wierzch pudła. Na zewnątrz pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).