(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-02-13 12:32

Listwy z MDF-u (Nr 2378992)

Listwy z MDF-u

Długość [m]:

2.8

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

20

Waga w kg (łączna):

250.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Do przewiezienia listwy mdf długość 280cm waga 250kg listwy w pakietach po około 10-15kg ważne aby odbiór był w piatek po godzine 14 dostawa sobota do krakowa lub bezpośrednio.

Budżet zlecenia [zł]:

200

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 335.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt przewozu pozostałych ładunków jest uzależniony od rozmiaru towaru, daty transportu oraz odległości między miejscem załadunku i rozładunku.

Grupowanie ładunków

    Transport towarów rozdzielamy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - stanowią bazę, na której ustawia się mniejsze rzeczy lub pakunki. Najbardziej znanym typem palety są palety euro. Na paletach często przewozi się artykuły spożywcze, paczki, artykuły budowlane (takie jak terakota, kamień itd.), drzwi jak również towary chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz ładunku, który powinno się przewozić pojazdem - Tirem oraz zapełnia tylko część przestrzeni ładunkowej. Do takiego rodzaju przewozu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełna ciężarówka - FTL dotyczy transportu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Do takiego rodzaju przewozu stosuje się różnego rodzaju samochody ciężarowe.

    Kontenery – Przewóz pewnych ładunków wymaga użycia kontenera – przede wszystkim w przypadku transportu ładunków w postaci płynu lub towarów sypkich. W tych pojemnikach metalowych można też transportować towary drobne w opakowaniach – skrzyniach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

    Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu materiałów płynnych i sypkich – bez problemu można poznać ją dzięki specyficznej skrzyni ładunkowej, przekręconej w tył lub na bok.

    Inne towary – ładunki, które nie zaliczają się do powyższych kategorii wówczas zalicza się je do tzw. towarów innych. Znajdują się tu m.in. zlecenia odnoszące się do przewozu rusztowania czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Lublin, Polska

Od 16 lut 2018 do 17 lut 2018

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

17 lut 2018