(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-10-14 15:07

Llevar coche de peninsula a canarias

(Nr 1254492)
Llevar coche de peninsula a canarias

Marka i model:

Renault clio sport

Waga w kg:

1350.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2406.50 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

500 €

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-10-2016, 00:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-10-24 do 2016-11-11

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-10-21, 09:00

Opis oferty:

servicio de transporte con chofer!!! el presupuesto actual solo incluie mis honorarios, gastos de desplazamiento como combustible y ferry a cargo de cliente,un saludo

Cena (zawiera VAT): 500 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu samochodu pojawia się często, kiedy zakupujemy nowy samochód lub ściągamy go od poprzedniego właściciela, przykładowo z Francji. Decydujący koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie pojazdu na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Metody transportu wozu

    Do transportu pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne przymocowanie pojazdu – koła pojazdu powinny być przypięte 4 linami trzymającymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał położenia w trakcie transportu. Powinno się pamiętać również, rzeczywista waga naczepy nie powinna przerastać właściwej masy auta holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy przewóz u przewoźnika w obszarze Unii Europejskiej, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, jaki upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

España, Barcelona, España

Od 7 lis 2016 do 11 lis 2016

Adres i termin dostawy

España, Las Palmas de Gran Canaria

Od 9 lis 2016 do 11 lis 2016