(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

LO Robur (Nr 4926042)

LO Robur

Marka i model:

LO Robur

Długość [m]:

5.4

Szerokość [m]:

2.37

Wysokość [m]:

2.78

Waga w kg (łączna):

5500.00

Dystans: 715.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Monchengladbach

Od 16 wrz 2019 do 18 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Niemcy, Saksonia, Oderwitz

Od 16 wrz 2019 do 20 wrz 2019


Transport pojazdów zabytkowych

            Jeśli zlecasz transport pojazdu zabytkowego i chcesz posiadać przeświadczenie, że pojawi się na miejsce odbioru w znakomitym stanie - skorzystaj z giełd transportowych. Na giełdzie transportowej Clicktrans.pl posiadamy mnóstwo zweryfikowanych firm transportowych, które oferują swoje usługi.

            Ażeby wyłonić idealną dla siebie ofertę, kliknij „Zleć transport” i wybierz kategorię „Inne pojazdy”, a dalej podtyp „Pojazdy zabytkowe”. Wypełnij ogłoszenie jak najskrupulatniej się da, przede wszystkim w polach odnoszących się do wymiarów i wagi pojazdu. Dzięki tym informacją firma transportowa potrafi ustalić, czy posiada przystosowany wóz, żeby dokładnie taki transport wziąć. Gdy posiadasz wyszukane kryteria tyczące się formy transportu – np. nie życzysz sobie, żeby twój oldtimer był odkryty w trakcie przewozu na naczepie, podlegając działaniu czynnikom pogodowym, w opisie przesyłki napisz, że interesują cię tylko firmy, które posiadają osłoniętą przestrzeń ładunkową o stosownych gabarytach. Bardzo ważna dla firmy transportowej jest wiadomość o stanie samochodu. Czy jest sprawny czy też uszkodzony. Zmienia to perspektywy załadunku, gdyż nie na chodzie samochody trzeba ładować profesjonalnymi wciągarkami, a nie wszyscy przewoźnicy takimi dysponują.

            Przewóz muzealnego samochodu jest trudny, ale można natknąć się na wyjątkowo korzystne propozycje przewozu. Przykładowo karocę z naszego kraju do Hiszpanii, na trasie liczącej więcej niż 2100 kilometrów sprowadzono za niecałe 2500 złotych.