(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Lodka wedkarska (Nr 4880530)

Lodka wedkarska

Długość [m]:

2.40

Szerokość [m]:

1.30

Wysokość [m]:

0.40

Waga w kg (łączna):

35.00

Dystans: 2166.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Ruda Śląska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Szkocja, Livingston

Termin elastyczny


Transport różnych gatunków łodzi

Pod frazą „łodzie” mieści się dużo różnych łajb żeglujących. Rozpoczynając od niewielkich, jak: rowery wodne, motorówki, po przez większe, takie jak: jachty. Przy transporcie żaglówek, w głównej mierze tych mających większe gabaryty, istotną kwestią jest ich ciężar. Firma transportowa, która zdecyduje się na taki przewóz łodzi, musi wiedzieć czy transport przekroczy 3,5 t. W momencie, kiedy dojdzie do przekroczenia ciężaru, firmę transportową obowiązuje system ViaTOLL przez co firma transportowa ma obowiązek mieć w samochodzie aparaturę typu: viaBox.

Podczas przewozu łodzi - nie zwracając uwagi na jej rodzaj - istotne jest wynieść jak największą liczbę przedmiotów luźnych, a te które zostaną przymocować w taki sposób, aby się nie przemieszczały. Warto posiadać wiedzę, że elementy luźne mogą zniszczyć łajbę w większym lub mniejszym stopniu.

Koszt przewozu motorówki czy też jachtu w głównej mierze uzależniony jest od wagi, gabarytów oraz trasy. W przypadku, kiedy samemu nie możemy przewieźć łajbę, zalecamy użycie giełdy transportowej Clicktrans. Trzeba w kategorii: „Łodzie” wystawić za darmo ofertę, a w parę sekund wieść zostanie dostarczona do wielu setek firm transportowych, które przejrzą zgłoszony ładunek oraz zgłoszą swoje oferty. Dzięki takiemu rozwiązaniu w jednym serwisie posiada się dostęp do wielu wycen rozmaitych firm przewozowych. Czym dogłębniej będzie przedstawiony transport, tym dokładniejsza będzie podana cena takiego przewozu.

Na przykład, cena dla kajaka znajduje się w zakresie od 0,3 do 0,5 złotych za kilometr. Cena łodzi motorowej śr. gabarytu, najczęściej zaczyna się od 1,2 złotego za kilometr, a koszt dużego jachtu - to zwykle widełki od 2,5 do 3 złotych za kilometr.