(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-05-30 14:45

lodówka

(Nr 1819132)
lodówka

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

6.0

Waga w kg:

100.00

Ilość sztuk:

7

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 220.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

400 zł

ID firmy: 44995
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-05-2017, 16:34

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-01

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-05-31, 21:32

Opis oferty:

Cena brutto z fra vat. Oferta obejmuje sam transport, załadunek i rozładunek po stronie zlecającego. W razie pytań proszę pisać. Czekam na decyzję do wieczora.

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości: (1)

Wiesław S. (Przewoźnik)
01-06-2017, 09:39
Witam. Jutro 2.06 będę miał również dostawczaka w okolicach Kórnika. Jeśli by stawka pasowała to proszę o informację to wystawię ponownie ofertę. Pozdrawiam
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Artykuły AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego można podzielić na dwa gatunki: urządzenia elektryczne znaczących wymiarów takich jak lodówki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz produkty drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, tostery, czajniki elektryczne, gofrownice, odkurzacze, ekspresy do kawy czy miksery.

Warunki przewozu wyposażenia AGD

    Jeśli zlecasz przewóz wyposażenia AGD w profesjonalnej firmie przewozowej, nie trzeba niepokoić się o należyte zabezpieczenie produktu. W momencie, kiedy planujesz przewieźć produkty AGD na własną rękę, zachowaj szczególną uwagę, żeby uniknąć uszkodzeń oraz zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne opakowanie po urządzeniu.

    Lodówki powinno się odłączyć od prądu co najmniej na kilka godzin przed transportem. Wszystkie ruchome części takie jak szuflady, należy wyciągnąć i spakować osobno. W momencie przewozu pralki należy zatroszczyć się o zabezpieczenie bębna. Drzwiczki lodówek, mikrofal i pozostałych otwieranych urządzeń AGD należy domknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o odłączeniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania artykułów AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, sznurki oraz kartony – a kanty lodówki chronimy styropianem. Sprzęty duże takie jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji pionowej.

Centa przewozu AGD

    Cena transportu AGD zależy przede wszystkim od gabarytów, ciężaru oraz sprawności produktu AGD. Innym czynnikiem mającym wpływ na cenę będzie odległość od miejsca załadunku do miejsca wyładunku. Na przykład, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 PLN. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy niecałe 100 zł. Cena transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków kosztuje 169 złotych.

Adres i termin nadania

Kórnik, Polska

Od 1 cze 2017 do 2 cze 2017

Adres i termin dostawy

Sieniawa Żarska, 68-213, Polska

2 cze 2017