(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-05-30 14:45

lodówka

(Nr 1819132)
lodówka

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

6.0

Waga w kg:

100.00

Ilość sztuk:

7

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 220.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

400 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-05-2017, 16:34

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-01

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-05-31, 21:32

Opis oferty:

Cena brutto z fra vat. Oferta obejmuje sam transport, załadunek i rozładunek po stronie zlecającego. W razie pytań proszę pisać. Czekam na decyzję do wieczora.

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości: (1)

wiestrans
01-06-2017, 09:39
Witam. Jutro 2.06 będę miał również dostawczaka w okolicach Kórnika. Jeśli by stawka pasowała to proszę o informację to wystawię ponownie ofertę. Pozdrawiam
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Wyposażenie AGD, czyli artykuły dla domu można podzielić na 2 gatunki: artykuły elektryczne dużych rozmiarów takich jak lodówki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki elektryczne oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, lokówki, żelazka, krajalnice, gofrownice, odkurzacze, roboty kuchenne czy blendery.

Sposoby transportu produktów AGD

    Kiedy zamawiasz transport sprzętu AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie ma konieczności obawiać się o należyte zabezpieczenie urządzenia. W sytuacji, gdy chcesz przetransportować wyposażenie AGD samodzielnie, zachowaj szczególną uwagę, aby uniknąć zniszczeń i zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne pudełko po sprzęcie.

    Zamrażarki należy odłączyć od prądu co najmniej na kilka godzin przed transportem. Wszelkie ruchome elementy takie jak półki, należy wyjąć i zapakować osobno. W trakcie przewozu pralki trzeba zadbać o zabezpieczenie bębna. Drzwi pralek, mikrofal oraz innych otwieranych urządzeń AGD należy pozamykać i zakleić. Szykując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o odpięciu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania sprzętu AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, sznurki oraz różnego rodzaju opakowania – a rogi lodówki zabezpieczamy styropianem. Urządzenia duże takie jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji stojącej.

Centa przewozu AGD

    Cena przewozu AGD zależy w głównej mierze od gabarytów, ciężaru i uszkodzenia artykułu AGD. Innym czynnikiem wpływającym na koszt będzie długość trasy do pokonania od momentu załadunku do momentu docelowego. Na przykład, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby zapłacimy około 100 złotych. Cena transportu lodówki z Kielc do Krakowa wynosi 169 PLN.

Adres i termin nadania

Kórnik, Polska

Od 1 cze 2017 do 2 cze 2017

Adres i termin dostawy

Sieniawa Żarska, Polska

2 cze 2017