(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-06-28 18:27

Lodówka

(Nr 1877990)
Lodówka

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

55

Wysokość [m]:

150

Waga w kg:

40.00

Ilość sztuk:

1

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 378.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-06-2017, 10:05

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-29 do 2017-07-07

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Wysyłka kurierem, pełny monitoring. Wystawiamy faktury VAT. Ubezpieczenie do 10 tyś. zł .Wycena dla palety euro max 120x80 cm, wysokość do 190 cm i wadze DO 400 kg - nic nie może wystawać poza obrys palety. W przypadku innych wymiarów lub wagi prosimy o kontakt w celu poprawnej wyceny. Zapraszamy do akceptacji oferty.

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Produkty AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego możemy skwalifikować na 2 typy: urządzenia elektryczne znaczących formatów takich jak lodówki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki indukcyjne oraz artykuły drobne – suszarki do włosów, lokówki, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, odkurzacze, ekspresy do kawy czy blendery.

Warunki transportu wyposażenia AGD

    Jeśli zlecasz przewóz wyposażenia AGD w profesjonalnej firmie przewozowej, nie musisz obawiać się o właściwe osłonięcie wyposażenia. W sytuacji, gdy musisz przetransportować urządzenie AGD samodzielnie, zachowaj szczególną czujność, żeby uniknąć uszkodzeń oraz zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne opakowanie po urządzeniu.

    Zamrażarki wypada rozmrozić przynajmniej parę godzin przed transportem. Wszystkie ruchome fragmenty takie jak szuflady, wypada wyciągnąć i popakować osobno. W momencie przewozu pralki wypada zadbać o osłonięcie bębna. Drzwi pralek, mikrofal i innych otwieranych sprzętów AGD należy domknąć i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, trzeba pamiętać o odłączeniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania produktów AGD stosuje się folię stretch, taśmy klejące oraz kartony – a kanty lodówki osłaniamy styropianem. Artykuły duże przykładowo jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji stojącej.

Centa transportu AGD

    Cena przewozu AGD zależy w głównej mierze od gabarytów, masy i działania urządzenia AGD. Kolejnym elementem mającym wpływ na cenę jest długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do momentu rozładunku. Na przykład, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 . Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy około 100 złotych. Koszt transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków to 169 PLN.

Adres i termin nadania

Radom, Polska

Od 3 lip 2017 do 4 lip 2017

Adres i termin dostawy

Nysa, Polska

Od 7 lip 2017 do 8 lip 2017