(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-06-28 18:27

Lodówka

(Nr 1877990)
Lodówka

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

55

Wysokość [m]:

150

Waga w kg:

40.00

Ilość sztuk:

1

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 378.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

ID firmy: 57765
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-06-2017, 10:05

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-29 do 2017-07-07

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Wysyłka kurierem, pełny monitoring. Wystawiamy faktury VAT. Ubezpieczenie do 10 tyś. zł .Wycena dla palety euro max 120x80 cm, wysokość do 190 cm i wadze DO 400 kg - nic nie może wystawać poza obrys palety. W przypadku innych wymiarów lub wagi prosimy o kontakt w celu poprawnej wyceny. Zapraszamy do akceptacji oferty.

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Urządzenia AGD, czyli artykuły dla domu możemy skwalifikować na 2 gatunki: produkty elektryczne znaczących formatów takich jak lodówki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki gazowe oraz artykuły drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, żelazka, krajalnice, golarki elektryczne, odkurzacze, ekspresy do kawy czy miksery.

Sposoby przewozu wyposażenia AGD

    Kiedy zlecasz transport urządzeń AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie musisz niepokoić się o odpowiednie zabezpieczenie urządzenia. W momencie, gdy chcesz przetransportować sprzęt AGD na własną rękę, zachowaj nadzwyczajną uwagę, żeby uniknąć uszkodzeń i zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne pudełko po sprzęcie.

    Lodówki należy odłączyć od prądu co najmniej na kilka godzin przed transportem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak szuflady, należy wyciągnąć oraz zapakować odrębnie. W momencie przewozu pralki powinno się zadbać o zabezpieczenie bębna. Drzwi pralek, zmywarek oraz pozostałych otwieranych sprzętów AGD trzeba pozamykać i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o odłączeniu jej od łącza gazowego. Do pakowania produktów AGD stosuje się folię stretch, sznurki i kartony – a kanty pralki osłaniamy styropianem. Artykuły znaczących rozmiarów przykładowo jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji pionowej.

Koszt transportu AGD

    Koszt transportu AGD zależy zwłaszcza od wymiarów, wagi i uszkodzenia sprzętu AGD. Kolejnym bodźcem oddziaływującym na cenę jest odległość od momentu załadunku do miejsca docelowego. Np., za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 PLN. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy niecałe 100 złotych. Cena transportu lodówki z Kielc do Krakowa kosztuje 169 PLN.

Adres i termin nadania

Radom, Polska

Od 3 lip 2017 do 4 lip 2017

Adres i termin dostawy

Nysa, Polska

Od 7 lip 2017 do 8 lip 2017