(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-07-24 20:22

lodówka

(Nr 1920461)

Długość [m]:

0,6

Szerokość [m]:

0,5

Wysokość [m]:

1,8

Waga w kg (łączna):

40.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 607.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Produkty AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego możemy skwalifikować na dwa typy: urządzenia elektryczne większych rozmiarów takich jak lodówki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki elektryczne oraz produkty drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, tostery, krajalnice, gofrownice, depilatory, roboty kuchenne czy miksery.

Warunki transportu produktów AGD

    Jeśli zlecasz transport urządzeń AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie ma konieczności niepokoić się o odpowiednie osłonięcie wyposażenia. W sytuacji, gdy musisz przewieźć wyposażenie AGD o własnych siłach, zachowaj nadzwyczajną ostrożność, żeby uchronić się od uszkodzeń oraz zarysowań. Staraj się zachować oryginalne kartony po produkcie.

    Lodówki należy odłączyć od prądu przynajmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome fragmenty takie jak półki, należy wyciągnąć oraz zapakować oddzielnie. W trakcie transportu pralki wypada zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwi pralek, zmywarek oraz pozostałych otwieranych sprzętów AGD trzeba pozamykać i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o odpięciu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania urządzeń AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, sznurki oraz pudełka – a rogi pralki chronimy styropianem. Urządzenia pokaźne takie jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji pionowej.

Koszt przewozu AGD

    Koszt transportu AGD zależy szczególnie od wielkości, ciężaru oraz działania wyposażenia AGD. Kolejnym bodźcem rzutującym na cenę będzie długość trasy do pokonania od momentu załadunku do momentu rozładunku. Np., za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 zł. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba to koszt około 100 złotych. Cena transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków to 169 PLN.

Adres i termin nadania

Bartoszyce, Polska

Od 25 lip 2017 do 26 lip 2017

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Od 27 lip 2017 do 31 lip 2017