(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-07-24 20:22

lodówka

(Nr 1920461)

Długość [m]:

0,6

Szerokość [m]:

0,5

Wysokość [m]:

1,8

Waga w kg:

40.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 607.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Urządzenia AGD, czyli sprzęty dla domu można wyróżnić dwa typy: sprzęty elektryczne większych gabarytów takich jak lodówki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki elektryczne oraz urządzenia drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, żelazka, krajalnice, golarki elektryczne, odkurzacze, roboty kuchenne czy miksery.

Sposoby przewozu urządzeń AGD

    Jeśli zamawiasz przewóz produktów AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie musisz martwić się o należyte osłonięcie produktu. W przypadku, gdy chcesz przewieźć urządzenie AGD o własnych siłach, zachowaj nadzwyczajną ostrożność, żeby ustrzec się uszkodzeń i zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne opakowanie po produkcie.

    Lodówki powinno się odłączyć od prądu co najmniej parę godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome elementy takie jak półki, powinno się wyciągnąć i spakować oddzielnie. W przypadku transportu pralki wypada zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwi lodówek, zmywarek i pozostałych otwieranych urządzeń AGD trzeba zamknąć i zaryglować. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o oddzieleniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania artykułów AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, taśmy klejące i pudełka – a rogi pralki osłaniamy styropianem. Sprzęty pokaźne takie jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji stojącej.

Koszt transportu AGD

    Koszt transportu AGD zależy zwłaszcza od gabarytów, masy i uszkodzenia artykułu AGD. Kolejnym elementem oddziaływującym na koszt jest odległość od momentu załadunku do momentu wyładunku. Np., za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia kosztuje 175 PLN. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy około 100 złotych. Koszt przewozu lodówki z Kielc do Krakowa to 169 złotych.

Adres i termin nadania

Bartoszyce, Polska

Od 25 lip 2017 do 26 lip 2017

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Od 27 lip 2017 do 31 lip 2017