(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-08-27 11:28

Lodowka

(Nr 1989383)

Długość [m]:

0.55

Szerokość [m]:

0.56

Wysokość [m]:

0.80

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1699.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

ID firmy: 14682
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-08-2017, 13:13

Załadunek możliwy w terminach:

2017-08-28

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy obmyślamy transport mebli, czy to przez zmianę adresu lub z powodu zmiany wyposażenia biura, należy zwrócić uwagę na kilka kwestii, gdyż nieprawidłowości w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów lub pieniędzy. Problemy mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym salonie przez kolejnych parę lat, aż do następnej wymiany mebli albo do doszczętnego zniszczenia i konieczności zakupu nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jak przewozimy meble używane, powinno się oczywiście je opróżnić z zawartości i usunąć brud, przykładowo wilgotną ściereczką. Następnie należałoby zastanowić się, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też nie. W przypadku starszych mebli rozkręcanie ich, może być to niepewne, ponieważ elementy mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład łóżko może stracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Jednak przy naprawdę olbrzymich obiektach, takich jak przykładowo łoże, powinniśmy zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba później odpowiednio zabezpieczyć. Do tego przydadzą się stare koce, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić uwagę na tłukące się części, przykładowo szklane drzwiczki. Aby zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu doskonale utrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy wyszukać wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, dostaniemy wiele interesujących ofert przewozu od sprawdzonych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, warto w ofercie dokładnie opisać wszystkie wymiary przygotowanych do przewozu rzeczy, a także opisać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Weymouth, Wielka Brytania

Od 28 sie 2017 do 29 sie 2017

Adres i termin dostawy

Toruń, Polska

Termin elastyczny