(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-08-27 19:56

Lodówka

(Nr 1990181)
Lodówka

Długość [m]:

1,10

Szerokość [m]:

0,60

Wysokość [m]:

1,80

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 625.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Sprzęt AGD, czyli produkty gospodarstwa domowego można wyróżnić 2 gatunki: produkty elektryczne większych formatów takich jak lodówki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz urządzenia drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, depilatory, ekspresy do kawy czy blendery.

Sposoby transportu sprzętu AGD

    Jeśli zamawiasz przewóz wyposażenia AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie musisz obawiać się o odpowiednie zabezpieczenie artykułu. W momencie, gdy chcesz przewieźć urządzenie AGD samodzielnie, zachowaj nadzwyczajną czujność, aby uchronić się od uszkodzeń i zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne kartony po produkcie.

    Lodówki trzeba rozmrozić co najmniej na kilka godzin przed transportem. Wszystkie ruchome elementy takie jak półki, należy wyjąć i zapakować oddzielnie. W momencie transportu pralki należy zadbać o zabezpieczenie bębna. Drzwi pralek, mikrofal i innych otwieranych urządzeń AGD wypada zamknąć i zakleić. Szykując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania artykułów AGD wykorzystuje się folię stretch, taśmy klejące i różnego rodzaju opakowania – a rogi lodówki chronimy styropianem. Wyposażenie wysokie przykładowo jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji stojącej.

Centa transportu AGD

    Koszt przewozu AGD zależy przede wszystkim od wielkości, masy oraz uszkodzenia sprzętu AGD. Innym bodźcem rzutującym na cenę jest odległość od miejsca załadunku do momentu docelowego. Na przykład, za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 PLN. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby zapłacimy około 100 złotych. Cena przewozu lodówki z Kielc do Krakowa wynosi 169 PLN.

Adres i termin nadania

Hamburg, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Czarne, Polska

Termin elastyczny