(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-08-27 19:56

Lodówka

(Nr 1990181)
Lodówka

Długość [m]:

1,10

Szerokość [m]:

0,60

Wysokość [m]:

1,80

Waga w kg:

50.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 625.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Artykuły AGD, czyli artykuły dla domu możemy skwalifikować na dwa typy: artykuły elektryczne znaczących gabarytów takich jak pralki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki indukcyjne oraz sprzęty drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, tostery, krajalnice, gofrownice, depilatory, ekspresy do kawy czy blendery.

Sposoby transportu urządzeń AGD

    Jeżeli zamawiasz przewóz wyposażenia AGD w profesjonalnej firmie przewozowej, nie ma konieczności niepokoić się o należyte zabezpieczenie urządzenia. W przypadku, kiedy musisz przewieźć wyposażenie AGD na własną rękę, zachowaj nadzwyczajną uwagę, żeby ustrzec się uszkodzeń i zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne opakowanie po urządzeniu.

    Lodówki trzeba rozmrozić co najmniej parę godzin przed transportem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak półki, należy wyciągnąć oraz popakować osobno. W momencie transportu pralki należy zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwi lodówek, zmywarek oraz innych otwieranych sprzętów AGD trzeba pozamykać i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o odpięciu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania artykułów AGD wykorzystuje się folię stretch, sznurki oraz pudełka – a rogi pralki zabezpieczamy styropianem. Wyposażenie pokaźne przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji pionowej.

Centa transportu AGD

    Cena przewozu AGD zależy głównie od wymiarów, ciężaru oraz sprawności produktu AGD. Kolejnym czynnikiem rzutującym na koszt będzie długość trasy do pokonania od momentu załadunku do miejsca docelowego. Przykładowo, za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia kosztuje 175 . Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby zapłacimy niecałe 100 PLN. Koszt przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków wynosi 169 złotych.

Adres i termin nadania

Hamburg, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Czarne, Polska

Termin elastyczny