(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-12-26 14:54

Lodówka

(Nr 2242278)
Lodówka

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

200

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

50

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 5.00 km

Transport sprzętu AGD

    Sprzęt AGD, czyli produkty dla domu można podzielić na 2 gatunki: produkty elektryczne dużych formatów takich jak lodówki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz artykuły drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, żelazka, krajalnice, golarki elektryczne, odkurzacze, ekspresy do kawy czy blendery.

Warunki transportu wyposażenia AGD

    Jeśli zamawiasz przewóz produktów AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie trzeba martwić się o właściwe osłonięcie urządzenia. W momencie, gdy chcesz przewieźć produkty AGD własnoręcznie, zachowaj szczególną ostrożność, aby uniknąć uszkodzeń i zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne opakowanie po sprzęcie.

    Zamrażarki trzeba rozmrozić co najmniej na kilka godzin przed transportem. Wszystkie ruchome fragmenty takie jak szuflady, trzeba wyciągnąć i spakować odrębnie. W przypadku przewozu pralki powinno się zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwiczki pralek, mikrofal oraz innych otwieranych sprzętów AGD powinno się domknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, należy pamiętać o odłączeniu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania sprzętu AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, taśmy klejące i kartony – a kanty pralki chronimy styropianem. Wyposażenie wysokie takie jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji pionowej.

Koszt przewozu AGD

    Cena przewozu AGD zależy w głównej mierze od wielkości, wagi oraz uszkodzenia urządzenia AGD. Kolejnym bodźcem mającym wpływ na koszt będzie odległość od miejsca załadunku do momentu docelowego. Na przykład, za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 zł. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy niecałe 100 złotych. Koszt transportu lodówki z Kielc do Krakowa zapłacimy 169 złotych.

Adres i termin nadania

Kraków, 30-001, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, 31-752, Polska

Termin elastyczny