(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2018-01-07 22:19

LODOWKA

(Nr 2263864)

Długość [m]:

61

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

180

Waga w kg (łączna):

90.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 644.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

201 zł

ID firmy: 67193
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-01-2018, 17:12

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-26 do 2018-01-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 201 zł

Wiadomości:

350 zł

ID firmy: 964
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-01-2018, 23:49

Załadunek możliwy w terminach:

2018-01-11

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-01-09, 23:47

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości: (1)

Tomasz K. (Przewoźnik)
09-01-2018, 20:57
Jaka cena by Państwa interesowała.?

600 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-01-2018, 14:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-08 do 2018-02-07

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Współpraca z naszą firmą jako doświadczoną w branży logistycznej zawiera same korzyści dla Państwa jako zleceniodawcy. Główną zaletą naszej firmy jest bardzo dobra znajomość rynku transportowego, doświadczenie zdobywane na przestrzeni lat pozwoli w optymalizacji procesu transportowego. Podchodzimy bardzo elastycznie do każdego klienta i każdego zlecenia transportowego co przekłada się na minimalizowanie kosztów transportu tym samym wzrost zysków dla Państwa.Iwona M

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu, czy też z powodu zmiany wyposażenia domu, warto zwrócić uwagę na parę spraw, bowiem uchybienia w momencie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów i pieniędzy. Trudności mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez późniejszych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli albo do totalnego uszkodzenia oraz konieczności kupna nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jak transportujemy nienowe meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z zawartości oraz wymyć, przykładowo mokrą szmatką. Następnie warto rozważyć, czy transportowany mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, może być to niebezpieczne, ponieważ części bywają niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak np. łóżko może stracić swój początkowy wygląd oraz stabilność. Jednak przy naprawdę dużych obiektach, takich jak np. łoże, wypadałoby wziąć pod uwagę wysokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble trzeba w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do takich rzeczy przydadzą się używane koce, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając niezwykle czujność na istotne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwrócić uwagę na szklane elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy doskonale podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby odnaleźć dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, otrzymamy wiele ciekawych ofert przewozu od sprawdzonych przewoźników. Aby jak najskuteczniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, warto w ogłoszeniu precyzyjnie przedstawić wszystkie rozmiary przygotowanych do przewozu rzeczy, a również opisać ich ciężar i trasę, którą mają pokonać – często od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Koszalin, 75-137, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Luborzyca, 32-010, Polska

Termin elastyczny