(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-04-30 10:31

lodówka

(Nr 2645872)
lodówka

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

150

Waga w kg (łączna):

20.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Dystans: 339.00 km

Transport sprzętu AGD

    Produkty AGD, czyli produkty gospodarstwa domowego możemy skwalifikować na dwa gatunki: produkty elektryczne znaczących wymiarów takich jak pralki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki elektryczne oraz urządzenia drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, depilatory, ekspresy do kawy czy miksery.

Sposoby transportu urządzeń AGD

    Kiedy zamawiasz przewóz wyposażenia AGD w specjalistycznej firmie przewozowej, nie musisz martwić się o właściwe zabezpieczenie wyposażenia. W sytuacji, kiedy chcesz przewieźć produkty AGD we własnym zakresie, zachowaj nadzwyczajną ostrożność, aby ustrzec się uszkodzeń oraz zadrapań. Zawsze zachowuj oryginalne kartony po sprzęcie.

    Lodówki należy rozmrozić przynajmniej parę godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome elementy takie jak szuflady, trzeba wyciągnąć oraz spakować odrębnie. W przypadku przewozu pralki wypada zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwiczki lodówek, zmywarek i innych otwieranych sprzętów AGD powinno się zamknąć i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o odłączeniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania sprzętu AGD wykorzystuje się folię stretch, taśmy klejące i kartony – a rogi lodówki chronimy styropianem. Sprzęty znaczących rozmiarów przykładowo jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji pionowej.

Centa przewozu AGD

    Cena przewozu AGD zależy głównie od wielkości, ciężaru i uszkodzenia wyposażenia AGD. Kolejnym czynnikiem mającym wpływ na cenę jest długość trasy do pokonania od momentu załadunku do momentu rozładunku. Np., za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście zapłacimy 175 zł. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba to koszt około 100 PLN. Cena przewozu lodówki z Kielc do Krakowa zapłacimy 169 zł.

Adres i termin nadania

Wrocław, 40-203, Polska

17 maj 2018

Adres i termin dostawy

Porąbka Uszewska, Polska

Termin elastyczny