(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-07-23 18:56

lodowka (Nr 3002424)

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

170

Waga w kg (łączna):

60.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 1911.00 km

Transport sprzętu AGD

    Sprzęt AGD, czyli artykuły dla domu można wyróżnić dwa typy: produkty elektryczne większych formatów takich jak lodówki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz produkty drobne – suszarki do włosów, lokówki, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, odkurzacze, roboty kuchenne czy miksery.

Sposoby transportu wyposażenia AGD

    Jeśli zamawiasz przewóz wyposażenia AGD w profesjonalnej firmie przewozowej, nie ma konieczności martwić się o właściwe osłonięcie sprzętu. W przypadku, kiedy planujesz przetransportować produkty AGD na własną rękę, zachowaj nadzwyczajną ostrożność, aby uchronić się od zniszczeń oraz zadrapań. Zawsze zachowuj oryginalne pudełko po produkcie.

    Lodówki trzeba odłączyć od prądu przynajmniej na kilka godzin przed transportem. Wszelkie ruchome elementy takie jak szuflady, wypada zdemontować i zapakować odrębnie. W momencie transportu pralki trzeba zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwiczki lodówek, zmywarek i pozostałych otwieranych sprzętów AGD powinno się zamknąć i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania artykułów AGD stosuje się folię bąbelkową, taśmy klejące oraz różnego rodzaju opakowania – a rogi pralki zabezpieczamy styropianem. Wyposażenie wysokie przykładowo jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji pionowej.

Koszt transportu AGD

    Koszt transportu AGD zależy szczególnie od gabarytów, ciężaru i sprawności urządzenia AGD. Kolejnym bodźcem wpływającym na cenę będzie długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do miejsca docelowego. Przykładowo, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt zaledwie 100 zł. Cena przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków zapłacimy 169 zł.

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Cardiff, Cardiff

27 sie 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Termin elastyczny