(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-07-23 19:04

lodowka

(Nr 3002480)
lodowka

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

170

Waga w kg (łączna):

60.00

Liczba sztuk:

1

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Dystans: 1911.00 km

Transport sprzętu AGD

    Wyposażenie AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego można wyróżnić 2 gatunki: urządzenia elektryczne znaczących wymiarów takich jak pralki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki indukcyjne oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, depilatory, roboty kuchenne czy blendery.

Warunki transportu wyposażenia AGD

    Gdy zamawiasz transport sprzętu AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie musisz niepokoić się o należyte osłonięcie artykułu. W sytuacji, kiedy planujesz przetransportować sprzęt AGD o własnych siłach, zachowaj nadzwyczajną czujność, żeby uniknąć uszkodzeń i zadrapań. Zawsze zachowuj oryginalne pudełko po sprzęcie.

    Lodówki należy rozmrozić co najmniej na kilka godzin przed transportem. Wszelkie ruchome części takie jak półki, trzeba wyciągnąć oraz popakować odrębnie. W trakcie przewozu pralki należy zadbać o zabezpieczenie bębna. Drzwi lodówek, zmywarek oraz pozostałych otwieranych urządzeń AGD wypada zamknąć i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o odłączeniu jej od łącza gazowego. Do pakowania wyposażenia AGD wykorzystuje się folię stretch, sznurki i pudełka – a rogi lodówki zabezpieczamy styropianem. Urządzenia pokaźne takie jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji pionowej.

Koszt przewozu AGD

    Cena transportu AGD zależy zwłaszcza od wymiarów, masy oraz stanu technicznego artykułu AGD. Innym czynnikiem mającym wpływ na koszt będzie długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do momentu wyładunku. Na przykład, za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia kosztuje 175 PLN. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy zaledwie 100 zł. Koszt przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków kosztuje 169 złotych.

Adres i termin nadania

Cardiff, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gdańsk, Polska

Termin elastyczny