(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-02-23 18:18

Lodówka 122*50*55

(Nr 2409232)
Lodówka 122*50*55

Długość [m]:

0.55

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

1.22

Waga w kg (łączna):

25.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

75

Dystans: 464.00 km

Transport sprzętu AGD

    Wyposażenie AGD, czyli produkty gospodarstwa domowego można podzielić na 2 gatunki: produkty elektryczne większych rozmiarów takich jak pralki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki indukcyjne oraz artykuły drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, tostery, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, depilatory, roboty kuchenne czy miksery.

Sposoby transportu urządzeń AGD

    Jeśli zamawiasz przewóz urządzeń AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie musisz niepokoić się o odpowiednie zabezpieczenie wyposażenia. W sytuacji, gdy musisz przewieźć wyposażenie AGD własnoręcznie, zachowaj nadzwyczajną ostrożność, aby uniknąć zniszczeń oraz zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne pudełko po produkcie.

    Zamrażarki powinno się odłączyć od prądu co najmniej na kilka godzin przed transportem. Wszelkie ruchome elementy takie jak szuflady, wypada wyciągnąć i popakować osobno. W przypadku transportu pralki wypada zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwiczki lodówek, mikrofal oraz innych otwieranych urządzeń AGD należy zamknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do transportu, trzeba pamiętać o odpięciu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania urządzeń AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, sznurki i pudełka – a kanty lodówki chronimy styropianem. Artykuły duże przykładowo jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji pionowej.

Centa transportu AGD

    Koszt transportu AGD zależy szczególnie od wymiarów, masy i uszkodzenia wyposażenia AGD. Innym elementem rzutującym na koszt jest długość trasy do pokonania od momentu załadunku do momentu rozładunku. Przykładowo, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście zapłacimy 175 zł. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt zaledwie 100 PLN. Koszt przewozu lodówki z Kielc do Krakowa wynosi 169 PLN.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Jelenia Góra, Polska

Termin elastyczny