(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-10-26 19:19

lodówka Elektroluks

(Nr 2117151)
lodówka Elektroluks

Długość [m]:

0,6

Szerokość [m]:

0,6

Wysokość [m]:

1,50

Waga w kg:

20.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Dystans: 0.00 km

Informacje dodatkowe:

trasa z ul. Solikowskiego 1 /b1 do ul Śląskiej parafia

Oferty od Przewoźników (0)

60 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-10-2017, 20:49

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-28 do 2017-10-31

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-11-01, 21:52

Opis oferty:

Witam, załadunek możliwy od 28 października do 1 listopada.Zapewniamy kompleksowa usługę tzn. załadunek, terminowy rozładunek, informacje telekomunikacyjna ap-ropo wysłanego załadunku.bezpośredni dowóz do klienta jeśli są państwo zainteresowani zapraszamy do wybrania naszego zlecenia. dopasowujemy się do terminu klienta.

Cena (zawiera VAT): 60 zł

Wiadomości: (1)

ZapytajO
28-10-2017, 20:50
Szanowni państwo jako solidna firma oferujemy 2 pracowników,załadunek, rozładunek, auto o ładowności 1536 kg., kompleksową obsługę, terminowe doręczenie państwa dóbr. Cenimy klienta więc nie ma problemu z wystawieniem faktury VAT, posiadamy doświadczenie ogólnoeuropejskie.Możliwość ubezpieczenia przesyłek.Zapraszamy do skorzystania z komfortowych usług.Zapraszamy do współpracy i wybraniu naszej oferty. Pozdrawiamy

100 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-10-2017, 20:07

Załadunek możliwy w terminach:

2017-10-29

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 100 zł

Wiadomości:

120 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-11-2017, 21:10

Załadunek możliwy w terminach:

2017-11-04

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 120 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Artykuły AGD, czyli artykuły gospodarstwa domowego można wyróżnić 2 typy: urządzenia elektryczne większych wymiarów takich jak lodówki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz artykuły drobne – suszarki do włosów, lokówki, tostery, krajalnice, golarki elektryczne, odkurzacze, ekspresy do kawy czy blendery.

Sposoby transportu produktów AGD

    Gdy zamawiasz transport wyposażenia AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie ma konieczności obawiać się o należyte zabezpieczenie sprzętu. W sytuacji, gdy planujesz przewieźć urządzenie AGD własnoręcznie, zachowaj nadzwyczajną uwagę, aby uniknąć zniszczeń i zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne kartony po produkcie.

    Zamrażarki trzeba rozmrozić przynajmniej parę godzin przed transportem. Wszystkie ruchome elementy takie jak szuflady, trzeba wyjąć oraz popakować odrębnie. W momencie przewozu pralki należy zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwiczki lodówek, mikrofal i innych otwieranych urządzeń AGD należy pozamykać i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, trzeba pamiętać o odłączeniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania artykułów AGD stosuje się folię bąbelkową, taśmy klejące i pudełka – a kanty lodówki zabezpieczamy styropianem. Sprzęty pokaźne przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji stojącej.

Koszt przewozu AGD

    Cena transportu AGD zależy głównie od wielkości, ciężaru i uszkodzenia artykułu AGD. Kolejnym elementem mającym wpływ na cenę jest odległość od miejsca załadunku do miejsca docelowego. Na przykład, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście wydamy 175 PLN. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba zapłacimy niecałe 100 PLN. Cena przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków to 169 .

Adres i termin nadania

Gdańsk Oliwa, Gdańsk, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gdańsk Oliwa, Gdańsk, Polska

Termin elastyczny