(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-10-26 19:19

lodówka Elektroluks

(Nr 2117151)
lodówka Elektroluks

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

1.50

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Dystans: 0.00 km

Transport sprzętu AGD

    Sprzęt AGD, czyli artykuły dla domu można wyróżnić dwa gatunki: produkty elektryczne większych formatów takich jak pralki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki gazowe oraz sprzęty drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, żelazka, krajalnice, gofrownice, odkurzacze, roboty kuchenne czy miksery.

Sposoby transportu sprzętu AGD

    Gdy zamawiasz transport wyposażenia AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie ma konieczności martwić się o stosowne osłonięcie wyposażenia. W momencie, kiedy musisz przetransportować wyposażenie AGD o własnych siłach, zachowaj szczególną czujność, aby uchronić się od uszkodzeń i zadrapań. Zawsze zachowuj oryginalne kartony po urządzeniu.

    Zamrażarki powinno się rozmrozić co najmniej parę godzin przed transportem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak półki, powinno się wyciągnąć oraz zapakować osobno. W trakcie transportu pralki wypada zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwi pralek, mikrofal oraz pozostałych otwieranych urządzeń AGD należy zamknąć i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, należy pamiętać o odpięciu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania artykułów AGD stosuje się folię bąbelkową, taśmy klejące oraz kartony – a kanty pralki osłaniamy styropianem. Artykuły duże takie jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji stojącej.

Centa transportu AGD

    Cena transportu AGD zależy głównie od wielkości, masy oraz sprawności produktu AGD. Innym czynnikiem rzutującym na koszt jest długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Przykładowo, za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia kosztuje 175 zł. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba to koszt około 100 zł. Koszt przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków wynosi 169 zł.

Adres i termin nadania

Gdańsk, 80-320, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gdańsk, 80-320, Polska

Termin elastyczny