(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-07-27 19:32

Lodówka i zmywarka (Nr 1926071)

Lodówka i zmywarka

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

186

Waga w kg (łączna):

40.00

Liczba sztuk:

2

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 10.00 km

Transport sprzętu AGD

    Urządzenia AGD, czyli produkty gospodarstwa domowego można podzielić na 2 gatunki: urządzenia elektryczne większych wymiarów takich jak lodówki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki gazowe oraz artykuły drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, tostery, krajalnice, golarki elektryczne, odkurzacze, ekspresy do kawy czy miksery.

Warunki przewozu produktów AGD

    Jeżeli zlecasz transport produktów AGD w specjalistycznej firmie przewozowej, nie trzeba martwić się o odpowiednie zabezpieczenie sprzętu. W sytuacji, kiedy planujesz przetransportować wyposażenie AGD we własnym zakresie, zachowaj nadzwyczajną uwagę, żeby ustrzec się uszkodzeń i zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne pudełko po urządzeniu.

    Zamrażarki wypada odłączyć od prądu co najmniej na kilka godzin przed transportem. Wszelkie ruchome części takie jak półki, trzeba wyciągnąć i zapakować odrębnie. W trakcie przewozu pralki należy zadbać o zabezpieczenie bębna. Drzwi pralek, mikrofal i pozostałych otwieranych sprzętów AGD należy zamknąć i zaryglować. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o odłączeniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania produktów AGD stosuje się folię stretch, taśmy klejące oraz pudełka – a rogi lodówki zabezpieczamy styropianem. Wyposażenie pokaźne przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji pionowej.

Centa przewozu AGD

    Cena przewozu AGD zależy głównie od gabarytów, wagi i stanu technicznego produktu AGD. Kolejnym elementem oddziaływującym na cenę jest długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do miejsca wyładunku. Np., za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście wydamy 175 złotych. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt niecałe 100 PLN. Koszt przewozu lodówki z Kielc do Krakowa to 169 zł.

Adres i termin nadania

Psary, Polska

Od 28 lip 2017 do 29 lip 2017

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny