lodówka, pralka, zmywarka, piekarnik, płyta indukcyjna, kuchenka mikrofalowa (Nr 6216966)

lodówka, pralka, zmywarka, piekarnik, płyta indukcyjna, kuchenka mikrofalowa

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

1.2

Wysokość [m]:

2.2

Waga w kg (łączna):

300

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1197.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Mysłowice

Od 20 sie 2020 do 27 sie 2020

Adres i termin dostawy

Belgia, Region Flamandzki, Antwerpia

Od 22 sie 2020 do 31 sie 2020


Transport sprzętu AGD

Wyposażenie AGD, czyli produkty dla domu można wyróżnić dwa typy: produkty elektryczne znaczących formatów takich jak lodówki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz produkty drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, żelazka, krajalnice, gofrownice, odkurzacze, roboty kuchenne czy blendery.

Sposoby przewozu urządzeń AGD

Kiedy zlecasz transport urządzeń AGD w specjalistycznej firmie przewozowej, nie trzeba niepokoić się o stosowne zabezpieczenie urządzenia. W sytuacji, kiedy chcesz przetransportować urządzenie AGD własnoręcznie, zachowaj nadzwyczajną czujność, żeby ustrzec się zniszczeń oraz zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne pudełko po produkcie.

Zamrażarki należy rozmrozić przynajmniej parę godzin przed transportem. Wszelkie ruchome części takie jak szuflady, wypada wyjąć i zapakować oddzielnie. W przypadku przewozu pralki wypada zatroszczyć się o zabezpieczenie bębna. Drzwiczki pralek, mikrofal i pozostałych otwieranych sprzętów AGD należy pozamykać i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o odłączeniu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania artykułów AGD wykorzystuje się folię stretch, taśmy klejące oraz różnego rodzaju opakowania – a rogi pralki zabezpieczamy styropianem. Urządzenia wysokie przykładowo jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji stojącej.

Koszt przewozu AGD

Cena transportu AGD zależy przede wszystkim od wielkości, wagi oraz uszkodzenia artykułu AGD. Innym elementem mającym wpływ na cenę jest odległość od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Np., za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia wydamy 175 zł. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba to koszt niecałe 100 zł. Koszt przewozu lodówki z Kielc do Krakowa kosztuje 169 złotych.