(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-02-26 08:31

Lodówka wysokość 2m

(Nr 2415508)
Lodówka wysokość 2m

Długość [m]:

0.8

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

100.00

Ilość sztuk:

1

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 470.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

690 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-02-2018, 13:30

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-26 do 2018-03-26

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2018-03-26, 13:19

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Patrycja J-P.:)

Cena (zawiera VAT): 690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Produkty AGD, czyli sprzęty dla domu można wyróżnić 2 typy: produkty elektryczne znaczących gabarytów takich jak pralki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz artykuły drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, tostery, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, odkurzacze, ekspresy do kawy czy blendery.

Warunki transportu sprzętu AGD

    Gdy zamawiasz przewóz wyposażenia AGD w specjalistycznej firmie przewozowej, nie trzeba martwić się o odpowiednie osłonięcie artykułu. W momencie, gdy musisz przewieźć wyposażenie AGD samodzielnie, zachowaj szczególną uwagę, żeby ustrzec się zniszczeń i zadrapań. Staraj się zachować oryginalne pudełko po urządzeniu.

    Zamrażarki należy odłączyć od prądu przynajmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome części takie jak półki, trzeba wyjąć oraz zapakować odrębnie. W trakcie transportu pralki powinno się zadbać o ochronę bębna. Drzwiczki pralek, zmywarek oraz pozostałych otwieranych sprzętów AGD trzeba zamknąć i zakleić. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, nie zapomnij o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania produktów AGD stosuje się folię bąbelkową, taśmy klejące oraz pudełka – a rogi pralki chronimy styropianem. Wyposażenie wysokie przykładowo jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji stojącej.

Koszt transportu AGD

    Koszt przewozu AGD zależy w głównej mierze od gabarytów, masy oraz stanu technicznego artykułu AGD. Kolejnym elementem oddziaływującym na koszt jest długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do momentu wyładunku. Na przykład, za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia kosztuje 175 zł. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy zaledwie 100 PLN. Koszt przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków to 169 złotych.

Adres i termin nadania

Olsztynek, 11-041, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Majdan Leśniowski, 22-122, Polska

Termin elastyczny