(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Lodówka z zamrażarką (Nr 7595681)

Sztuk
Lodówka z zamrażarką
1
Szacunkowa łączna waga
70 kg
Dystans
1532 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Chrzanów

Od 25 mar 2021 do 26 mar 2021

Adres i termin dostawy

Francja, Île-De-France, Médan

Od 27 mar 2021 do 28 mar 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy zrobić selekcję posiadanych mebli. Gdy czegoś od dawna nie używamy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się mocne kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić książki na kilka kartonów, aby bez wysiłku było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy surowce osłaniające, np. jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Tymczasem niepokaźne rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też problemy w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują wyjątkowe kryteria dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie waszego dobytku.