(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Lodówka, zamrażarka, suszarka elektryczna (Nr 5967893)

Lodówka, zamrażarka, suszarka elektryczna

Długość [m]:

0.60

Szerokość [m]:

0.55

Wysokość [m]:

1.46

Waga w kg (łączna):

150

Liczba sztuk:

3

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2555.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Northern Ireland, Lisburn

Od 31 mar 2020 do 14 kwi 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Kolno

Od 14 kwi 2020 do 28 kwi 2020


Transport sprzętu AGD

Sprzęt AGD, czyli produkty gospodarstwa domowego możemy skwalifikować na dwa typy: urządzenia elektryczne większych gabarytów takich jak lodówki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, lokówki, tostery, krajalnice, golarki elektryczne, odkurzacze, ekspresy do kawy czy blendery.

Sposoby przewozu sprzętu AGD

Kiedy zlecasz przewóz wyposażenia AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie ma konieczności obawiać się o właściwe osłonięcie wyposażenia. W przypadku, kiedy musisz przewieźć wyposażenie AGD na własną rękę, zachowaj nadzwyczajną czujność, aby ustrzec się uszkodzeń oraz zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne pudełko po sprzęcie.

Lodówki powinno się odłączyć od prądu co najmniej parę godzin przed transportem. Wszelkie ruchome elementy takie jak półki, należy wyciągnąć i popakować osobno. W momencie przewozu pralki powinno się zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwi lodówek, mikrofal i innych otwieranych sprzętów AGD należy pozamykać i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, trzeba pamiętać o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania urządzeń AGD stosuje się folię bąbelkową, taśmy klejące i pudełka – a kanty lodówki chronimy styropianem. Wyposażenie znaczących rozmiarów przykładowo jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji stojącej.

Koszt transportu AGD

Cena przewozu AGD zależy głównie od gabarytów, ciężaru i uszkodzenia artykułu AGD. Innym elementem oddziaływującym na koszt jest długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do miejsca wyładunku. Np., za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 zł. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba zapłacimy około 100 PLN. Koszt transportu lodówki z Kielc do Krakowa kosztuje 169 zł.