(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-04-29 21:23

Lodówki 21 szt, piekarnik 21 szt, płyty grzewcze 21 szt, pochłaniacze 21 szt

(Nr 2644640)
Lodówki 21 szt, piekarnik 21 szt, płyty grzewcze 21 szt, pochłaniacze 21 szt

Długość [m]:

610

Szerokość [m]:

610

Wysokość [m]:

1850

Waga w kg (łączna):

40.00

Liczba sztuk:

21

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 456.00 km

Transport sprzętu AGD

    Sprzęt AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego można podzielić na dwa gatunki: produkty elektryczne znaczących rozmiarów takich jak lodówki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz artykuły drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, depilatory, ekspresy do kawy czy blendery.

Sposoby transportu sprzętu AGD

    Jeśli zamawiasz przewóz wyposażenia AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie musisz niepokoić się o właściwe osłonięcie sprzętu. W momencie, kiedy chcesz przewieźć urządzenie AGD na własną rękę, zachowaj szczególną ostrożność, aby ustrzec się zniszczeń i zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne pudełko po urządzeniu.

    Zamrażarki powinno się rozmrozić przynajmniej na kilka godzin przed transportem. Wszelkie ruchome elementy takie jak szuflady, wypada zdemontować oraz zapakować odrębnie. W przypadku przewozu pralki powinno się zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwiczki lodówek, mikrofal i pozostałych otwieranych urządzeń AGD powinno się domknąć i zakleić. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania wyposażenia AGD stosuje się folię bąbelkową, sznurki oraz pudełka – a rogi lodówki chronimy styropianem. Wyposażenie duże takie jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji stojącej.

Centa transportu AGD

    Koszt transportu AGD zależy w głównej mierze od wielkości, ciężaru oraz działania artykułu AGD. Kolejnym czynnikiem mającym wpływ na koszt będzie odległość od miejsca załadunku do momentu rozładunku. Np., za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia kosztuje 175 PLN. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy zaledwie 100 PLN. Cena transportu lodówki z Kielc do Krakowa kosztuje 169 PLN.

Adres i termin nadania

Gniezno, 62-200, Polska

Od 30 kwi 2018 do 8 maj 2018

Adres i termin dostawy

Warstein, Niemcy

Od 4 maj 2018 do 11 maj 2018