(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

łódz drewniana wiosłowa (Nr 5059454)

łódz drewniana wiosłowa

Długość [m]:

400

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

90

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 20.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podlaskie, Toczyłowo

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Rajgród

Termin elastyczny


Transport różnych gatunków łodzi

Pod hasłem „łodzie” znajduje się szerokie pasmo różnorakich pojazdów pływających. Rozpoczynając od niedużych, jak: rowery wodne, małe łódki, czy też większych jak: żaglówki. Przy transporcie żaglówek, w szczególności tych większych, znaczącą kwestią jest ich ciężar. Przewoźnik, który zdecyduje się na taki transport łodzi, musi mieć świadomość czy obciążenie przewyższy 3,5 tony. W przypadku przekroczenia ciężaru, kierowcę obowiązuje system ViaTOLL i firma transportowa musi posiadać w pojeździe aparaturę typu: viaBox.

W trakcie transportu motorówki - niezależnie od jej gatunku - wskazane jest pozabierać jak największą liczbę rzeczy ruchomych, a te których nie można usunąć przypiąć tak, żeby się nie przemieszczały. Dobrze jest posiadać wiedzę, że elementy luźne potrafią zniszczyć łódkę w pewnym stopniu.

Koszt transportu motorówki czy też jachtu głównie zależy od wagi, rozmiaru i odległości między załadunkiem i rozładunkiem. W przypadku, kiedy osobiście nie możemy przewieźć jacht, rekomendujemy użycie giełdy transportowej Clicktrans. Trzeba w kategorii: „Łodzie” zlecić za darmo ofertę, a w bardzo krótkim czasie wieść zostanie dostarczona do tysiąca przewoźników, którzy przejrzą zadeklarowany transport oraz zaprezentują swoje wyceny. Dzięki takiemu rozwiązaniu na jednym portalu posiada się dostęp do wielu ofert różnych firm przewozowych. Czym szczegółowiej będzie przedstawiony ładunek, tym dokładniejsza będzie wycena takiego przewozu.

Przykładowo, cena dla kajaka mieści się w zakresie 0,3-0,5 zł/km. Cena łodzi motorowej śr. gabarytu, zazwyczaj rozpoczyna się od 1,2 złotego za kilometr, a koszt sporego jachtu - to przeważnie przedział 2,5-3 złotych za kilometr.