(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Łodzie, Jachty Dodano: 2017-08-27 15:47

łódź holenderska stalowa

(Nr 1989806)

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

3,5

Waga w kg (łączna):

4500.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 960.00 km

Informacje dodatkowe:

Dzień Dobry Interesuje mnie transport łodzi stalowej z Holandii o następujących wymiarach: - waga 4000-4500kg - długość 7-8m - szerokość 2,6-3,0m - wysokość 3-3,5m Trasa Gniezno - Holandia, łącznie to około 1800km. Załadunek łodzi na miejscu odbyłby się za pomocą dźwigu. Proszę o wycenę i ewentualne terminy. Pozdrawiam Krzysztof Stachowiak

Oferty od Przewoźników (0)

7790 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-08-2017, 18:31

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-28 do 2017-09-03

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 7790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport jachtu

    Kiedy chcemy zdobyć najlepszą wycenę za transport jachtu, trzeba podać gabaryty i ciężar łodzi. Takie parametry można zdobyć od wytwórcy – warto jednak samodzielnie sprawdzić jaki jest stan faktyczny. Długość jachtu mierzy się zaczynając od krańca dziobu, aż do środkowej części rufy, natomiast wysokość bierze się od dna do najwyższej stałej części łodzi żaglowej, za to szerokość liczy się w najszerszym miejscu żaglówki. Znajomość wymiarów żaglówki ułatwi firmom transportowym dobrać właściwą naczepę i spełnić formalne wymogi dyktowane przepisami drogowymi.

    W sytuacji, jeśli całkowity ciężar będzie większy niż 3,5 tony, przewoźnika obowiązuje system ViaTOLL, co oznacza, że zobowiązuje się on dysponować urządzeniem viaBox, które komunikuje się z antenami rozmieszczonymi na bramownicach. Waga jachtu wraz z przewożącym go samochodem prawdopodobnie przekroczy 3,5 tony – z tej przyczyny informacja o aktualnej wadze żaglówki jest niezbędna dla przewoźnika. Łódź powinna być ważona w identycznym stanie, w jakim będzie transportowana (przykładowo z umeblowaniem, z ekwipunkiem). Nim rozpoczniemy transport łodzi żaglowej, warto zabrać jak najwięcej rzeczy i pozostawić wyłącznie te, które są niezbędne na łodzi. Wszelkie rzeczy, jakie zostały zostawione na łodzi żaglowej powinny być osłonięte i przymocowane. Żagle łodzi żaglowej powinny być zdjęte i zwinięte, przyrządy elektroniczne odłączone, a kable i przewody zabezpieczone.

Cena przewozu jachtu
    Koszty przewozu żaglówki uzależnione są głównie od wielkości i ciężaru jachtu, a także od odcinka pomiędzy załadunkiem, a wyładunkiem. Koszty transportu niewielkich jachtów zaczynają się od 1,2 zł za kilometr. Za przewóz dużych łodzi żaglowych wyda się 2,5-3 zł/km. Przykładowo, za transport łodzi żaglowej z Warszawy do Sibenika (Chorwacja) zapłacono 3000 złotych. Przy przewozie łodzi żaglowej na trasie Kilonia (Niemcy) - Kórnik (Polska) {{zapłacono 2690 złotych.

Adres i termin nadania

Alphen aan den Rijn, Holandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gniezno, Polska

Termin elastyczny