(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Łodzie, Jachty Dodano: 2017-08-27 15:47

łódź holenderska stalowa

(Nr 1989806)

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

3,5

Waga w kg:

4500.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 960.00 km

Informacje dodatkowe:

Dzień Dobry Interesuje mnie transport łodzi stalowej z Holandii o następujących wymiarach: - waga 4000-4500kg - długość 7-8m - szerokość 2,6-3,0m - wysokość 3-3,5m Trasa Gniezno - Holandia, łącznie to około 1800km. Załadunek łodzi na miejscu odbyłby się za pomocą dźwigu. Proszę o wycenę i ewentualne terminy. Pozdrawiam Krzysztof Stachowiak

Oferty od Przewoźników (0)

7790 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-08-2017, 18:31

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-28 do 2017-09-03

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 7790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport jachtu

    Żeby dostać najlepszą wycenę za przewóz łodzi żaglowej, należy podać wymiary oraz ciężar łodzi. Takie dane można otrzymać od producenta – warto jednak samodzielnie sprawdzić jaki jest stan faktyczny. Długość łodzi żaglowej wymierza się od końca dziobu do środkowej części rufy, zaś wysokość bierze się od dna do najwyższej stałej części łodzi żaglowej, za to szerokość bierze się w najszerszym miejscu łodzi żaglowej. Rozeznanie się w wymiarach łodzi żaglowej ułatwi przewoźnikom dopasować odpowiednią naczepę oraz spełnić obowiązujące zalecenia narzucone przepisami drogowymi.

    W przypadku, jeśli całkowity ciężar będzie większy niż 3,5 tony, przewoźnika obowiązuje system ViaTOLL, co oznacza, że powinien on posiadać urządzenie viaBox, które komunikuje się z odbiornikami usytuowanymi na bramownicach. Ciężar jachtu wraz z przewożącym go samochodem prawdopodobnie przekroczy 3,5 tony – dlatego informacja o aktualnym ciężarze łodzi żaglowej jest istotna dla firmy transportowej. Żaglówka powinna być ważona w takim samym stanie, w jakim będzie odbywał się jej transport (przykładowo z wyposażeniem, z bagażem). Nim rozpoczniemy transport żaglówki, warto wyjąć wszystkie niepotrzebne rzeczy i zostawić tylko te, jakiekonieczne na pokładzie. Wszystkie rzeczy, które pozostały na łodzi żaglowej powinny zostać zabezpieczone i przymocowane. Żagle jachtu powinny być zdjęte i zwinięte, przyrządy elektryczne odłączone, a kable i przewody osłonięte.


Cena transportu jachtu
    Koszty przewozu łodzi żaglowej związanegłównie od rozmiarów i wagi żaglówki, a także od długości trasy między załadunkiem, a wyładunkiem. Ceny przewozu małych jachtów rozpoczynają się zwykle od 1,2 zł za kilometr. Za transport dużych łodzi żaglowych zapłaci się 2,5-3 zł/km. Np., za przewóz łodzi żaglowej z Warszawy do Sibenika (Chorwacja) uiszczono kwotę 3000 złotych. Za przewóz żaglówki na trasie Kilonia (Niemcy) - Kórnik (Polska) {{zapłacono 2690 .

Adres i termin nadania

Alphen aan den Rijn, Holandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gniezno, Polska

Termin elastyczny