(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-08-28 21:05

łóżeczko dziecięce i ubranka

(Nr 1992842)

Długość [m]:

110

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

30

Waga w kg (łączna):

10.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 566.00 km

Informacje dodatkowe:

do przewiezienia niewielkie łóżeczko a w nim ubranka dziecięce. Termin do uzgodnienia.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub przez zmianę umeblowania mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na szereg zagadnień, gdyż błędy w momencie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów i pieniędzy. Problemy mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym salonie przez późniejszych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli albo do totalnego zniszczenia oraz konieczności zakupu nowego wyposażenia.

    Na początek, jeżeli transportujemy stare meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z zawartości i usunąć brud, na przykład mokrą ściereczką. Potem warto przemyśleć, czy dany mebel rozmontować, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli demontaż ich, bywa ryzykowne, gdyż elementy bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak np. szafa może stracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Jednak przy bardzo dużych rzeczach, takich jak na przykład łóżko, musimy zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy należy później należycie ochronić. Do tego przydadzą się stare koce, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane części, przykładowo szklane drzwiczki. Aby zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy świetnie podtrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy odnaleźć dobrą firmę transportową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu bezpłatnego zlecenia, otrzymamy dużo interesujących ofert przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, warto w ofercie dokładnie opisać wszystkie gabaryty zebranych do transportu przedmiotów, a także opisać ich ciężar i drogę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

1 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Norderstedt, Niemcy

1 wrz 2017