(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-11-17 11:06

łożeczko dzieciece+ zabawki typu rowerek, autko (pozostałość po przeprowadzce)

(Nr 2161458)
łożeczko dzieciece+ zabawki typu rowerek, autko (pozostałość po przeprowadzce)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

10

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 565.00 km

Informacje dodatkowe:

witam. Szukamy kogos kto jedzie w kierunku Poznania , (konkretnie miejscowość Książno lub okolice. najlepiej docelowo do Książno) i miałby miejsce zabrać kilka dzieciecych rzeczy tzn. łózeczko dzieciece( turystyczne jest skladane zajmie malo miejsca), ok. 2 kartony z ubraniami,wozek dzieciecy, zabawki wolnostojace ktore sie da sie zlozyc rozkrecic :typu rowerek, 2 autka, traktorek itp. W sumie nie jest tego tak duzo..Prosze nie sugerowac sie podanymi wymiarami. Nie jestem w stanie okreslic wagi i wielkosci calosci wszystkiego. Chcialabym by wszystko dotarlo na miejsce do Swiat Bozego Narodzenia czyli ok 22 grudnia najpozniej. Prosze o propozycje wyceny transportu. Zainteresowanym postaram sie jakos przyblizyc wage calej przesylki. W razie pytan prosze pisac. Pozdrawiam Natalia

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

ID firmy: 620429
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-11-2017, 22:44

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-21 do 2017-11-22

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

300 zł

ID firmy: 245022
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

17-11-2017, 15:25

Załadunek możliwy w terminach:

2017-11-18

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-11-18, 08:24

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości: (1)

Arkadiusz H. (Przewoźnik)
17-11-2017, 15:25
Witam. Odbiór w sobotę z dostawą tego samego dnia. Pozdrawiam.

330 zł

ID firmy: 59796
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

17-11-2017, 12:18

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-17 do 2017-11-30

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 330 zł

Wiadomości: (2)

Sylwester Ś. (Przewoźnik)
17-11-2017, 12:21
Transport ubezpieczony. Możliwy odbiór dziś wieczór. Dostawa za kilka dni.
Natalia S. (Zleceniodawca)
17-11-2017, 19:49
za drogo, dziekuje
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany wyposażenia domu, warto zwrócić uwagę na kilka zagadnień, ponieważ pomyłki na etapie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości i pieniędzy. Trudności mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez kolejnych parę lat, aż do następnej zmiany mebli albo do doszczętnego uszkodzenia oraz potrzeby zakupu nowego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, gdy transportujemy meble używane, należy oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz oczyścić, przykładowo wilgotną ściereczką. Później należałoby rozważyć, czy dany mebel rozmontować, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, bywa niepewne, ponieważ części bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo stół może utracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Jednakże przy naprawdę dużych obiektach, takich jak na przykład łóżko, powinniśmy wziąć pod uwagę wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy należy później odpowiednio ochronić. Do takich rzeczy przydadzą się stare koce, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając specjalnie uwagę na istotne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwrócić czujność na tłukące się części, przykładowo szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu idealnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby odszukać solidną firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji bezpłatnego zlecenia, uzyskamy dużo interesujących propozycji przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie wymiary zebranych do przewozu pakunków, a również podać ich wagę i trasę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Jodłowa, 39-225, Polska

Od 17 lis 2017 do 15 gru 2017

Adres i termin dostawy

Książno, Polska

Termin elastyczny