(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-07-24 07:55

łóżka i materace

(Nr 3004108)
łóżka i materace

Długość [m]:

13.6

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2.2

Waga w kg (łączna):

1500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

materace i lóżka

Dystans: 470.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie fragmentu powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli posiadamy do przetransportowania mniejszy towar, który nie wymaga użycia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga zajęcia dużej płaszczyzny, wówczas wybranie takiego wariantu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest stosowne. 


Do samochodów ciężarowych wykorzystywanych w transporcie LTL zalicza się auta, których ciężar przekracza 3,5 t. oraz inne maszyny spełniające zasady ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się pokaźne pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe oraz ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki klasa: firanka i furgon. Typ ciężarówki powinien być dopasowany do przetransportowania naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W oszacowaniu ceny transportu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są tego ładunku parametry – waga i gabaryty. Należy również dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały zapakowane. Jeśli tak, wypada opisać opakowanie. Istotna bywa także informacja w kwestii usługi – czy obejmuje wyłącznie transport, czy także załadunek i rozładunek. Zasadniczą informacją może być także czas realizacji transportu.

Ładunki transportowane w zakresie LTL to zwykle paczki z odzieżą, narzędzia, meble, a nawet fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, kiedy transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, można skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Murowana Goślina, 62-095, Polska

24 lip 2018

Adres i termin dostawy

Skawina, 32-020, Polska

25 lip 2018